FOR BOAT
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

FOR BOAT

Chraňte a udržujte své vlasy zdravé a krásné na slunci i u moře

Léto je za rohem a s ním i čas prosluněných chvil u moře. Mnozí z nás se už těší na dovolenou, kdy konečně opustí kancelářské židle a vydají se na tropické pláže. Tam nás čeká nejen relaxace, ale také plavání, šnorchlování, opalování, popíjení osvěžujících nápojů a vychutnávání výborného gelata. Ale zamysleli jste se někdy nad tím, co tyto aktivity znamenají pro vaše vlasy?

 

 

2024-06-14 16:19:38 Více


Zlepšeme svět s My Aura a Compost Bag Company

Na shopex.cz nyní najdete nového prodejce, společnost My Aura. MyAura je strategickým partnerem známých firem jako Compost Bag Company, KlinMak , Gisowatt, LUX nebo Hizero. Jejich specializace zahrnuje výzkum, testování, výrobu privátních značek, logistiku a prodej prémiových, ekologicky šetrných produktů a služeb.

 

Naše ekologická řešení jsou ideální pro domácnosti, zahrádkáře, obce, hotely, zdravotnictví a mnoho dalších sektorů. Připojte se k našim klientům a pomozte chránit naši planetu před mikroplasty.

 

Navštivte náš marketplace shopex.cz a pomozte nám vytvořit lepší a čistší svět pro nás všechny. Těšíme se na vaši návštěvu! 

2024-05-29 16:07:42 Více


Wald Pharmaceuticals na shopex.cz: Spolupráce offline i online

S hrdostí oznamujeme naši novou spolupráci s Wald Pharmaceuticals, výrobci produktů Enzymel a Venzymel!

2024-05-15 15:52:47 Více


Jaro 2024 plné úspěchů

Jarní veletržní sezónu na výstavišti PVA EXPO PRAHA jsme zahájili patnáctého února veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD

2024-05-10 13:32:11 Více


Po veletrzích nekončíme: Objevte s námi 'Můj Koberec' – Váš nový klíč k dokonalému domovu

Ačkoli veletržní sezona s akcemi For Interior a Design Shaker skončila, máme pro Vás ještě jeden skvělý tip na obohacení Vašeho interiéru!

 

Na shopex.cz jsme nadšeni, že i po konci veletržní sezony můžeme našim zákazníkům představit unikátní řadu produktů od našeho nového partnera – „Můj Koberec“. Tento významný dodavatel koberců nabízí širokou škálu řešení pro každý typ prostoru, od dětských pokojů, po kuchyně a koupelny, a dokonce nabízíme teď na jaře i tolik oblíbené dekorativní umělé trávníky.

 

Prozkoumejte naši nabídku na https://shopex.cz/mujkoberec-cz/ a vneste styl a komfort do každého kouta vašeho domova.

2024-04-30 11:09:19 Více


Start veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER a výhodné nabídky na shopex.cz

Ve čtvrtek odstartovala trojice významných veletrhů FOR INTERIOR, FOR GARDEN a DESIGN SHAKER na PVA EXPO PRAHA. K těmto událostem přinášíme i exkluzivní online akce prostřednictvím našeho marketplace shopex.cz, kde najdete výrobky přímo od vystavovatelů s atraktivními slevami. Transformujte své domácí a pracovní prostředí do nejnovější trendů s produkty, které nabízíme za neodolatelné ceny.

2024-04-13 17:56:38 Více


Souběh veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT 2024 v číslech

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 15. ročníku výstavy FOR CARAVAN a 7. ročník výstavy FOR BOAT. Obě výstavy potvrdily stále rostoucí popularitu těchto odvětví a také svou nezastupitelnou roli. Ani letos nechyběla na této významné události žádná důležitá značka z výše uvedených oborů. V šesti halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 21 000 m2 představilo své novinky 155 vystavovatelů.  Počet návštěvníků byl 26 815 . V příštím roce se na Vás opět těšíme.

 

2024-03-18 11:46:35 Více


Nová posila z budoucnosti

Úspěch v marketingu je podmíněný neustálým sledováním a také zkoušením trendů a novinek v oblasti komunikace. Proto jsme rozšířili náš veletržní tým o jednoho člena, kterým je digitální dvojče generálního ředitele ABF, a.s. Martina Františka Přívětivého vytvořené pomocí AI. 

2024-04-06 09:51:04 Více


Veletrh For Pets a neodolatelné slevy na shopex.cz

Milovníci zvířat, připravte se, máme pro vás totiž skvělé zprávy! Díky nadcházejícímu veletrhu For Pets, který se uskuteční v prostorách PVA EXPO PRAHA, jsme pro vás dohodli s našimi ceněnými partnery, Mopsy pro psy a COOL PET, akční nabídku produktů. Tato nabídka je šitá na míru pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupné produkty pro své chlupaté členy rodiny.

 

Mopsy pro psy, váš oblíbený zdroj pamlsků pro psy, přináší exkluzivní výběr sušených lahůdek. Těšit se můžete na jedinečné hovězí vazovice, chuťově bohatou vepřovou pánev, delikátní vepřovou lopatku a neodolatelné hovězí kosti vřetenní, které si vaši čtyřnozí přátelé zamilují. A to vše je nyní k dispozici se slevou až 33 %. Je to skvělá příležitost, jak dopřát svým psům to nejlepší, co trh nabízí, a zároveň ušetřit.

 

COOL PET rozšiřuje naši akční nabídku o škálu produktů pro psy i kočky.

2024-04-04 10:41:53 Více


VÝHODNĚ: cyklistické produkty z veletrhu FOR BIKES na shopex.cz

Jaro je tady, a s ním i jeden z největších svátků pro všechny fanoušky cyklistiky – veletrh For Bikes! Tento veletrh představuje jedinečnou příležitost setkat se s komunitou cyklistů, výrobců, a nadšenců do nejnovějších inovací v oblasti cyklistiky.

 

Na shopex.cz jsme tuto příležitost nevzali na lehkou váhu a připravili si pro Vás akci na kola, cyklodoplňky, přilby, tretry i oblečení. 

 

Naše spolupráce s předními značkami a neustálé hledání nejlepších nabídek znamená, že u nás najdete vše, co potřebujete pro vaše cyklistická dobrodružství. Produkty si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na výstavišti PVA EXPO PRAHA a následně zakoupit z pohodlí vašeho domova online na shopex.cz.

2024-03-20 11:23:40 Více


YAMAHA SUPERJET

Jedním z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je YAMAHA SUPERJET model 2023.

 

Je to stroj z kategorie tzv. Stand-Up, který je novinka v této kategorii vodních skútrů..

 

Má tříválcový čtyřtaktní motor o obsahu 1.049 cc a výkonu 102 hp.

 

www.vodniskutry.cz

 

2024-03-08 11:11:09 Více


Novinky na veletrhu For Caravan a For Boat

Vybavení pro camping, cara vaning, outdoor a vodní sporty

 

ADVENTURE CENTRUM se již řadu let zaměřuje na výjimečné produkty skvělých světových značek, které si pečlivě vybíráme pro nezávislé cestování, kempink, caravaning, vodní sporty, ekologii, udržitelnost, patentované technologie a solární unikátní vybavení. Máme exkluzivní zastoupení na všechny produkty pro Českou a Slovenskou republiku. Život mimo síť, nikdy nebyl snazší - GoSun. Living off the grid has never been easier - GoSun.

 

Osobně prověřujeme v praxi naše produkty a je opravdu o co stát. Jsme s Vámi i na veletrzích již 19 let a naši zákazníci jsou vždy překvapení a spokojení, což nás velmi těší. Můžete nás také navštívit v našem showroomu a obchodě, kde Vám rádi vše předvedeme, vysvětlíme a poradíme. 

 

2024-03-05 09:05:09 Více


DOPROVODNÝ PROGRAM

2024-02-29 15:51:38 Více


Pantaenius.cz

PANTAENIUS POJIŠTĚNÍ PLAVIDEL nabízí nejlepší pojistné krytí pro milovníky vodních sportů po celém světě. Pojistná řešení na míru zohledňují individuální požadavky klientů. Majitelé lodí se mohou pojistit na běžná rizika v jachtingu, jako je pojištění samotné lodě, povinné ručení nebo úraz.

 

PANTAENIUS také nabízí pojištění odpovědnosti za škodu pro soukromé a komerční kapitány, jakož i komplexní pojištění nájemců pro jejich cesty – pojištění kauce, pojištění storna cesty, úrazové pojištění a cestovní zdravotní pojištění.

 

Přijďte na náš stánek během veletrhu FOR BOAT v Praze a poraďte se s námi o pojištění pro vás!

 

2024-02-28 09:10:13 Více


I na letošním ročníku veletrhu FOR BOAT naleznete stánek AVAR-YACHT

Firma AVAR-YACHT je výrobce plachetnic, prodejce motorových člunů a autorizovaný dealer marine sortimentu společnosti YAMAHA. Na svých pobočkách v Praze a Brně nabízí firma AVAR-YACHT komplexní služby, které zahrnují přípravné kurzy VMP, jachtařské přednášky, prodej jachtařského příslušenství a oblečení, servis lodí a člunů, certifikovaný servis všech renomovaných značek lodních motorů. Rozsáhlé skladové zásoby firmy AVAR-YACHT uspokojí všechny milovníky vodních sportů a yachtingu.

 

www.avaryacht.cz

 

 

2024-02-23 11:26:24 Více


Nový model člunu s elektrickým pohonem: SCOOP + od RUBAN BLEU

Letos poprvé společnost Massilia Trade uvádí v České republice nový model člunu s elektrickým pohonem: SCOOP + od RUBAN BLEU. Je šetrný, pohodlný, určen pro 7 osob a je vybaven motorem s elektrickým pohonem, konkrétně motorem POD ECO ONE 24 V 1,6 kW. Standardní výbava zahrnuje i stůl pro strávení příjemných chvil na vodě s přáteli.

 

Čluny společnosti Massilia Trade se řídí bez potřeby průkazu (VMP). Můžete plout až 8 hodin při maximální rychlosti 10 km/h s dobou dobíjení baterie 10 hodin. Nevyžadují téměř žádnou údržbu, první servis je prováděn až po dvou letech nebo po 1000 hodinách provozu. Najdete v Hale 1, stánek 1B13.

 

2024-02-22 08:22:03 Více


BYCHL YACHT CENTRUM PŘEDSTAVÍ NA VÝSTAVĚ FOR BOAT 2024 DVĚ ZNAČKY LODÍ

První bude sportovně elegantní loď Hydrolift C-27 s unikátní konstrukcí trupu, který nabízí maximální rychlost dvaapadesát uzlů, nízkou spotřebu paliva na hranici jednoho litru na námořní míli při cestovní rychlosti čtyřicet uzlů, komfortní plavbu s kajutou pro čtyři osoby a bohatou výbavu.

 

Druhým zástupcem bude člun anglické značky Williams, která se vyznačuje inovativním designem, špičkovým výkonem a maximální bezpečností. Na výstavě se můžete těšit na jeden z nejprodávanějších modelů, Williams 345 Sportjet.

 

www.bychlyacht.cz

 

2024-02-20 08:27:30 Více


Veletrh For Fishing na PVA EXPO PRAHA a rybářská výbava k zakoupení v akci na shopex.cz

Tento víkend se pro všechny milovníky rybolovu, ať už amatéry či profesionály, otevírají brány pražského výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech - začal zde totiž oblíbený rybářský veletrh For Fishing, kde najdete to nejlepší z rybářského světa. Jako marketplace spojený s pražským výstavištěm v Letňanech jsme se rozhodli tuto příležitost oslavit velkolepě.

 

Ve spojení s našimi vystavovateli - Chyť a pusť a Splashbaits, jsme pro vás na shopex.cz spustili jedinečnou online promo akci, zahrnující široký výběr rybářských potřeb. Bez ohledu na to, zda jste na začátku své rybářské cesty nebo jste již zkušeným rybářem, v naší nabídce objevíte vše, co je potřebné pro vaše rybářské výpravy.

2024-02-27 08:59:44 Více


Seznamte se s nafukovací plachetnicí DinghyGO, kterou najdete na stánku společnosti Cerbera

Ahoj, jmenuji se DinghyGO, nafukovací plachetnice 3v1 a jsem:

 

ZÁBAVNÁ A NENÁROČNÁ – Se mnou si užijete aktivní zábavu při plachtění, sluneční paprsky, osvěžující vodu, přírodní krásy, uklidňující ticho, vítr ve vlasech a povznášející pocit svobody. Vyžaduji pouze vodu a trochu péče.

 

PŘIZPŮSOBIVÁ A VŠESTRANNÁ – Můžete se mnou dělat co chcete: plachtit a využívat síly větru, veslovat a zapojit sílu Vašich paží nebo používat závěsný motor a nechat se jen tak vézt.

 

PŘENOSNÁ A JEDNODUCHÁ – Mám tři velikosti „baby“ ORCA 280, „mommy“ ORCA 325 a „daddy“ ORCA 375.. Jednoduše složitelná a sbalitelná, vejdu se do dvou kompaktních tašek, které snadno převezete v autě, karavanu nebo na jachtě

 

PŘÍVĚTIVÁ A POHODOVÁ – Mohu vyplouvat přímo od břehu, mám sklopné kormidlo a zasouvací ploutev a jsem lehce ovladatelná i jednou osobou nebo dětmi

 

AGILNÍ A PŘESTO STABILNÍ A BEZPEČNÁ – Moje malá váha, ladný tvar trupu, spírové plachty a vysokotlaké dno zajišťují dynamické plavební vlastnosti a zároveň vytváří nebývalý vztlak a stabilitu.

 

2024-02-19 08:27:21 Více


Společnost Your Wave bude mít na své expozici nejnovější generaci efoilu LIFT4

Na nejnovější generaci efoilu LIFT4, od společnosti Lift Foils, se může jezdec prohánět až 2,5 hodiny, baterii přitom nabije za pouhých devadesát minut. I díky této revoluční výdrži baterie je značka Lift Foils, která efoil vymyslela a jako první začala vyrábět, celosvětovým lídrem na trhu. 

 

Kromě prodeje efoilů a příslušenství nabízí společnost YourWave také lekce jízdy, testování různých sestav efoilů a pomoc s výběrem té správné kombinace pro zákazníky. V ceně efoilu je zahrnuta výuka jízdy, osobní doručení a pomoc s kompletací. 

 

www.yourwave.cz

 

2024-02-16 09:12:26 Více


Česká lodní doprava – charter s.r.o. představí novinku, Regal model LS6

Česká lodní doprava – charter s.r.o. již tradičně představí americké motorové čluny Regal.

 

Chcete zažívat nádherné dny na vodě, plné větru ve vlasech, luxusu a pohody s rodinou nebo přáteli? To jsou dny na sportovních motorových člunech Regal.

 

Na výstavě FOR BOAT uvidíte novinku, model LS6. Je to sportovní bowrider, kde si každý najde své místo a užije si adrenalinovou plavbu, nebo klidnou plavbu plnou pohody a pohodlí.

 

www.cld-charter.cz

 

2024-02-15 07:59:27 Více


EVROPA reality group představí na veletrhu Lakeside Resort Slapy

Lakeside Resort Slapy. Toužíte po útěku z velkoměsta na místo, které vám poskytne nekonečnou relaxaci a moře pohody po celý rok? Zakotvěte na Slapech… Právě zde na Nové Živohošti chystá společnost EVROPA reality group váš druhý domov. Na rozlehlém pozemku přímo u pláže buduje 18 luxusních designových chat a 10 stylových apartmánů. Lakeside Resort Slapy je privátní zóna s velkým vyhřívaným bazénem a dostatkem parkovacích stání. Resort přináší celou řadu dalších benefitů. Rezidenti mohou využívat plně vybavenou posilovnu, ohniště určené pro venkovní grilovaní nebo vyplout na přehradu se sdílenými paddleboardy a kajaky.  Pro více informací navštivte www.lake-slapy.cz.

 

2024-02-14 13:45:53 Více


FESTIVAL KOLEM SVĚTA 2024 (PVA EXPO PRAHA V LETŇANECH)

Rádi bychom vás pozvali na oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který se bude konat ve dnech 16.-17.3.2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a představí osobnosti a zkušené cestovatele.

 

Přijďte si s námi užít příjemnou atmosféru a načerpat cestovatelské zkušenosti. Ochutnat budete moci i exotické pohoštění z Indonésie anebo Mexika a s vietnamskou kávou.

 

Nezapomeňte, že souběžně probíhají i veletrhy Holiday World & Region World, For Caravan a For Boat, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky festivalu.

 

Vstupenky, které platí na festival i na souběžně probíhající veletrhy, zakoupíte ZDE.

 

2024-02-14 09:30:58 Více


Expozice firmy Marina DOCK s.r.o.

Marina DOCK s.r.o. je rodinná firma s více než dvacetiletou histroií, je výhradním dealerem značky lodí Sea Ray, Uttern a dealerem lodních motorů Mercury. Na letošním ročníku výstavy FOR BOAT představí celkem 5 lodí z nich 4 lodě budou značky loděnice Sea Ray a to 2x model SR 190, jednou ve verzi s vestavěným motorem a druhou verzi se závěsným motorem Mercury 115 Hp. Dále pak model SR 230 ve verzi se závěsným motorem Mercury 200 Hp. V neposlední řadě budou moci návštěvníci vidět loď značky Uttern, jedná se o model D77. Loděnice Uttern je severského původu a vyznačuje se zejména robustním zpracováním lodí, které jsou připraveny i na nepříznivé podmínky pro plavbu. Na závěr Marina DOCK s.r.o. představí úplnou novinku značky SR pro letošní rok, jedná se o nový model populární lodě SR 190, tuto novinku představí ve verzi se závěsným motorem.

www.marinadock.cz

 

2024-02-13 09:57:10 Více


Skládací kajak představí na veletrhu společnost Lukland, a.s.

Společnost Lukland, a.s. představí na veletrhu řadu podvodních skútrů pro rekreační potápění a jako novinku skládací kajak VIK 3.8 od německého výrobce. Mimořádně praktický výrobek pro zkušené i začínající turisty, kteří se nespokojí cestováním po suchém povrchu, ale rádi se vydají na výlety po vodní hladině. Mimořádně kompaktní rozměry ve složeném stavu a příznivá hmotnost předurčují tento výrobek pro snadnou manipulaci. Vše je vyrobeno tak, aby jak sestavení do provozuschopného stavu, tak i zpětné složení bylo otázkou několika minut.

 

www.lukland.cz

 

 

2024-02-09 11:45:16 Více


Exkluzivní soutěž veletrhu FOR BOAT: Vyhrajte loď za půl milionu!

Sedmý ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT, který proběhne ve dnech 15. až 17. března v PVA EXPO PRAHA, přinese exkluzivní soutěž pro ty, kteří touží po vlastní lodi. Návštěvníci výstavy budou mít možnost vyhrát loď Corsiva 475 New Age v hodnotě půl milionu korun od firmy Wavy Boats. Společnost se zabývá prodejem motorových člunů, rybářských polyethylenových a laminátových lodí, závěsných motorů, lodních vleků a široké palety příslušenství. Na stánku tohoto vystavovatele proběhne v sobotu 16. března v 17 hodin losování výherce.

 

2024-02-05 08:12:56 Více


Jacht servis představí na veletrhu surf systému „GO“ a TAPS 3T

Společnost Jacht servis s.r.o. je výhradním prodejcem amerických sportovních lodí Tigé Boats a ATX Surf Boats pro Českou republiku, Slovensko a Polsko. Jedná se o speciálně konstruované sportovní lodě s patentovaným konvexním trupem, které jsou určeny především na vodní sporty, jako je wakesurfing, wakeboarding a vodní lyžování.

 

Těšit se můžete na představení surf systému „GO“ a TAPS 3T, které společně s motory Indmar Raptor činí z lodí Tigé Boats a ATX Surf Boats jedničky ve své kategorii. Na své si určitě přijdou nejen příznivci vodních sportů, ale i ti, kteří od lodi chtějí kvalitu, všestrannost a skvělý výkon.

 

2024-01-29 08:00:42 Více


AS Marine 23GL představí BOATSERVICE

Rodinná firma Boatservice s více než 24tiletou historií na výstavě FOR BOAT představí motorový člun AS 23GL s přívěsným motorem Honda BF 250 D URU. AS 23GL byl uveden na trh italskou loděnicí As Marine. Vyznačuje se inovativním designem a chytrým prostorovým konceptem na palubě.

 

Boční konzolí řízení se sedadlem řidiče pro maximální volnost pohybu v kokpitu. Světlou kajutou se střešním oknem (luknou), manželskou postelí a velkými bočními okny. Samostatnou koupelnou s umyvadlem a chemickým WC. Jde o člun s délkou 6,99m pro 8 osob, se kterým se můžete plavit na moří, podél pobřeží , na řekách či jezerech, nebo v plavebním kanálu.  O příjemný pobyt na palubě se postará prostorný variabilní kokpit včetně stolku, kuchyňky, pohodlných sedaček s možností úpravy na ležení, a velkým opalovací ležením (sundeckem) na přídi. Kompletní cabrio (stanové zakrytí) se postará o příjemný pobyt na lodi v případě nepříznivého počasí.

 

2024-01-26 09:48:21 Více


Bazar lodí na výstavě FOR BOAT 2024

Chcete nabídnout svou loď k prodeji na výstavě FOR BOAT?

 

Bazarová stání budou v provozu po celou dobu výstavy (pátek – neděle) na venkovní ploše před Vstupní halou II výstaviště PVA EXPO PRAHA. Prodejní místo je nutné předem zarezervovat doručením vyplněného objednávkového formuláře, který najdete v sekci Pro vystavovatele nebo si ho můžeze stáhnout přímo ZDE. Ceny pro vystavení lodě jsou rozděleny podle velikosti exponátů. Po úhradě převodem nebo v hotovosti na registraci vystavovatelů obdržíte bazarovou kartu pro zveřejnění potřebných technických údajů a kontaktů. Zároveň obdržíte vystavovatelský průkaz, který Vás opravňuje k bezplatnému vstupu na výstaviště po celou dobu výstavy a tak můžete být s případnými zájemci okamžitě v osobním kontaktu.

 


Více informací na telefonu +420 739 003 144 nebo emailu forboat@abf.cz 

 

2024-01-10 14:37:07 Více


Co bude k vidění na expozici společnosti F.A.S YACHTING

F.a.s yachting zastupuje na českém trhu od roku 1993 francouzského výrobce lodí Jeanneau. Společnost Jeanneau je francouzský výrobce plachetních a motorových lodí s více jak šedesátiletou tradicí.

 

Společnost f.a.s yachting dále na českém trhu zastupuje značku katamaránů EXCESS z portfolia světového lídra na trhu lodí Groupe Beneteau. V portfoliu společnosti f.a.s yachting nechybějí výrobky renomovaných značek Plastimo, Lindemann, Suzuki, Mercury, Honda Marine, Technique Voile a NV.

 

Příznivce výše uvedených značek rádi přivítáme u našeho stánku. Vystaveny budou lodě Jeanneau Cap Camarat 6.5 WA serie 3, Merry Fisher 795 serie 2 a 695 sport.

 

 

2024-01-10 13:36:20 Více


Kalendář akcí pro rok 2024

Zapište si termíny našich akcí, kterých se chcete letos zúčastnit! Rozhodně je z čeho vybírat. Děkujeme vám za přízeň v minulém roce. Díky vám jsme největším a nejúspěšnějším moderním veletržním areálem v České republice. Kalendář akcí 2024 si můžete také stáhnout jako pdf soubor ZDE.

2024-01-05 10:27:42 Více


FOR BOAT 2024: PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

2023-12-12 12:55:06 Více


PF 2024

2023-12-01 09:24:20 Více


Odborným partnerem veletrhu je i v roce 2024 APL – Asociace lodního průmyslu

Asociace lodního průmyslu je neziskové otevřené sdružení zástupců firem zabývajících se výrobou a prodejem lodí a lodního příslušenství. Je členem mezinárodní organizace ICOMIA (International Council of Marine Industry Associations) a spolupracuje s EBI (European Boating Industry).

Členy APL jsou jak velké, tak drobné firmy napříč celým spektrem činností, včetně všech nejvýznamnějších na českém trhu. Hlavními cíli činnosti APL jsou zejména spolupráce při organizování výstav a rozšiřování trhu rekreačních lodí, vyvíjení aktivity směřující ke zlepšení informovanosti v oblasti legislativy, jednotné zastupování zájmů svých členů vůči státním orgánům, účast na tvorbě technických předpisů souvisejících s provozem rekreačních lodí, zlepšování obchodních vztahů mezi členy asociace a dodržování etických pravidel při obchodním jednání. APL se významnou měrou podílela na pozitivních legislativních změnách a uvolnění plavby na našich vodách a je státními orgány respektovaným sdružením.

Přihlášku za zvýhodněné ceny pro členy APL najdete ZDE.

2023-11-06 12:05:34 Více


Katalog veletrhu FOR BOAT

 

 

I v letošním roce připravujeme katalog k veletrhu FOR BOAT.

 

Kromě klasických informací jako jsou seznam vystavovatelů, výstavní rastry, řazení dle oborů, zde také bude atraktivnější prostor pro Vaši prezentaci. Přípravu obsahu, grafické podoby a inzerce zajišťuje opět vydavatelství SRDCE EVROPY. V této záležitosti Vás tak bude kontaktovat Mgr. Sabina Kvášová, +420 777 767 101, sabina@srdce.evropy.cz, která s Vámi projedná veškeré podrobnosti.

 

 

2023-10-18 10:49:52 Více


Zarezervujte si své místo včas

Již nyní se lze přihlásit na veletrh a zajistit si tak atraktivní výstavní plochu. Při přihlášení do 17.12.2023 navíc můžete získat výhodnější cenu za plochu. Zde jsou k dispozici veškeré přihláškové dokumentace. Pokud potřebujete poradit, neváhejte kontaktovat náš realizační tým.

 

2023-09-18 07:55:16 Více


Veletrh FOR BOAT v číslech

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 6. ročníku výstavy FOR BOAT. Výstava i letos potvrdila stále rostoucí popularitu tohoto odvětví a také svou nezastupitelnou roli. Své novinky představilo 37 vystavovatelů na hrubé výstavní ploše 4 000 m2. Počet návštěvníků celého souběhu veletrhů byl 27 537. V příštím roce se na Vás opět těšíme v jarním termínu 15. – 17. 3. 2024!

 

2023-03-22 13:01:26 Více


APL je partnerem výstavy FOR BOAT a úzce spolupracuje s firmou ABF

APL – Asociace lodního průmyslu je neziskové otevřené sdružení zástupců firem zabývajících se výrobou a prodejem lodí a lodního příslušenství. Je členem mezinárodní organizace ICOMIA (International Council of Marine Industry Associations) a spolupracuje s EBI (European Boating Industry).

 

www.aplcz.cz

 

2023-03-15 16:14:11 Více


Čeští klienti mají možnost využít expertní pojištění jachet

Pojišťovací společnost Pantaenius Yacht Insturance se sídlem v Hamburku nabízí déle než 50 let nejlepší pojišťovací krytí milovníkům vodních sportů všude na světě. Jádrem byznysu společnosti Pantaenius je pojištění lodí, jachet, plavidel, chcete-li. Jelikož sami zaměstnanci společnosti plují na plachetnicích, jsou dobře obeznámeni s problémy majitelů jachet. Lídr evropského trhu nabízí své na míru šité pojišťovací produkty v Německu, Česku, Polsku, Pobaltských státech, Skandinávii, ve středomořském regionu, Spojeném království a Austrálii. Název společnosti je dědictvím zakladatele Johanna C. Pantaenia.

 

Důkazem dobrého pojištění je dobrá likvidace pojistných událostí. Pantaenius slouží více než 100 000 klientů z celého světa a nabízí 24/7 podporu, poskytovanou výhradně vlastním týmem s dostatkem zkušeností. Tato podpora zahrnuje expertízu a globální síť kontaktů. Rychlé a efektivní řešení pojistných událostí je nejvyšší prioritou tohoto týmu.

 

Na míru sestavená pojistná řešení Pantaenius zohledňují individuální požadavky klientů. Majitelé lodí mohou uzavřít pojištění běžných rizik v jachtingu: pojištění trupu jachty, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí straně nebo úrazové pojištění.

 

2023-03-15 09:11:10 Více


Najdete v expozici firmy AVAR-YACHT s. r. o. ( Hala 01 – stánek 1B05)

 

Představujeme vám závěsný lodní elektromotor THRUSTME Kicker, který se může pochlubit neuvěřitelným výkonem (1000 W - tah 16 kg vpřed / 14 kg vzad) a překvapivou hmotností (4,7 kg včetně baterie). 

 

Elektormotor THRUSTME Kicker je vybaven integrovanou Li-Ion baterií (259 Wh-18 V), která poskytuje až 2,5 hodin tichého a ekologického provozu.


Lodní elektromotor THRUSTME Kicker je navržený norským týmem profesionálů z oboru tak, aby splňoval náročné požadavky severské přírody. Produkty firmy THRUSTME zajišťují špičkovou kvalitu a výkon.

 

Produkty firmy THRUSTME naleznete v eshopu firmy AVAR-YACHT ZDE.
 

2023-03-13 09:50:12 Více


Neboscar s.r.o.

Společnost Neboscar s.r.o. se dlouhodobě zabývá výrobou a instalací povrchů na lodní paluby. V nové výrobní hale v Cerhýnkách u Kolína nabízí nejširší nabídku syntetických teakových povrchů, výrobou řezaných materiálů pro lodě z materiálů PlasDECK, REVEAL, EVA FOAM, ECO serie, vinylové povrchy, lodní koberce a jiné. Všechny uvedené materiály vyrábíme dle šablon a provádíme instalace, finalizace a opravy. Mezi další sortiment patří boardy RADINN a čluny Marlin Boats, RIO, SCARANI.

 

Na veletrhu FOR BOAT se můžete seznámit s naší nabídkou všech materiálů.

 

www.neboscar.cz
www.neboscarshop.cz

 

2023-03-10 16:03:38 Více


MARINA DOCK

Společnost Marina Dock představí na veletrhu mimo jiné lodě Uttern C70, Ray Sun Sport 230 E - dokonalé řemeslné zpracování a povrchové úpravy, které dalece překonávají konkurenci, dává lodi Sun Sport 230 elegantní profil, výrazně odlišný od řady Sea Ray. Měkké čalouněné sedačky kombinující kůži a Marine-Grade Vinyl jsou chráněny před UV zářením, aby si tak zachovaly svou krásu a odolnost. Své hosty můžete přivítat v podpalubí, které nabízí skvěle vybavenou kabinu s pohodlným jídelním koutem a příďovým lůžkem. Máte tak jedinečnou možnost schovat se před sluncem, dát děti spát anebo si užít pořádný večírek. na jejich expozici také najdete Sea Ray SPOE 190, se kterou si můžete užít standardu Sea Ray za přijatelnou cenu. Kombinace opravdu prostorného kokpitu, všestranných doplňků, snadného ovládání výkonného přívěsného motoru a stylového designu Sea Ray napovídá, o čem by váš nekonečný víkend mohl opravdu být. Tak se zvedněte z gauče, zahoďte motyky a rýče a vydejte se za obzor.. 

 

2023-03-08 11:02:13 Více


Oficiálními vozy veletrhu FOR CARAVAN a FOR BOAT je značka Ford

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Navštivte na výstavě stánek auto MOTOL BENI nebo si řekněte o nabídku jednoduše ZDE.

 

2023-03-08 08:53:18 Více


Česká lodní doprava – charter s.r.o. připravuje na výstavu FOR BOAT 2023 mnoho novinek.

 

Představíme Vám dvě kajutové lodě, které jsou obě převozitelné za osobním vozem v soupravě do 3,5 t. Jsou to lodě Regal 26 EXPRESS, obytná loď, nejoblíbenější model posledních let a Regal LS4C, sportovní model s kajutou a WC. Budete mít příležitost porovnání obou modelů vedle sebe a vybrat si
loď dle vašich představ.


V další části expozice uvidíte lodě Whaly, e- shop s námořním vybavením www.imnasa.cz a obchod s originálními náhradními díly VOLVO PENTA. Na kompletní nabídku našich služeb se můžete podívat na www.cld-charter.cz

 

2023-03-07 12:09:53 Více


130 let českého jachtingu

 

Český jachting letos slaví 130 let od svého vzniku. V roce 1893 založil Josef Rössler Ořovský Český Yacht Klub, který byl prvním českým klubem na našem území. Tento pražský klub připravil pro návštěvníky výstavu k tomuto významnému výročí.

 

Český svaz jachtingu (ČSJ) sdružuje jachetní kluby, asociace lodních tříd, Českou asociaci námořního jachtingu (ČANY)Českou windsurfingovou asociaci (ČWA) a Český kiting. Má asi 8 000 registrovaných členů přibližně ve stovce jachtařských klubů, z toho 1 500 aktivních závodníků, kteří jezdí na plachetnicích 36 různých lodních tříd. Každoročně pořádá přibližně 350 závodů po celém Česku od těch klubových až po ty celorepublikové a 15 závodů na moři včetně Mistrovství ČR v námořním jachtingu.

 

2023-03-03 16:11:01 Více


HOBIE kajaky s unikátním pohonem MirageDrive z USA

Nejen nafukovací Hobie Mirage kajaky ale celá řada pevných modelů od legendární firmy Hobie z USA. Skvělé rodinné kajaky na sport, zábavu nebo speciály na rybaření či oblíbený Hobie Island Trimaran Tandem. Prostě lépe to na vodě už nejde. Také nově 2x komfortní sedačka Vintage CTi, kterou můžete také použít mimo kajak na odpočinek nebo posezení večer u ohně s přáteli. Volitelný doplněk plachta pro všechny modely.

 

2023-02-25 12:15:04 Více


YAMAHA SUPERJET

Jedním z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je YAMAHA SUPERJET model 2023. Je to stroj z kategorie tzv. Stand-Up, který je novinka v této kategorii vodních skútrů.. Má tříválcový čtyřtaktní motor o obsahu 1.049 cc a výkonu 102 hp.

Více ZDE

 

2023-02-20 09:07:41 Více


Co uvidíte v expozici MARINE CENTRA?

Na letošním ročníku veletrhu FOR BOAT se můžete opět těšit na bohatou expozici MARINE CENTRA. K vidění bude průřez nabídky špičkových japonských lodních motorů TOHATSU, novinka italské značky laminátových lodí Saver 660 Walk Around nebo absolutní klasika mezi spolehlivými RIB čluny pro profesionály Zodiac PRO 5.5. V expozici samozřejmě nebudou chybět ani vodní skútry Sea-Doo, které budou zastoupeny modely WAKE 230 PRO a nejluxusnějším vodním skútrem na světě GTX 300 Limited. Kompletní nabídku naleznete na webových stránkách www.marine.cz

 

2023-02-15 14:19:27 Více


Najdete v expozici firmy AVAR-YACHT s. r. o.

Nafukovací člun GRAND G580 GOLDEN LINE se závěsným lodním motorem YAMAHA F130. Tento člun navazuje na výraznou firemní identitu společnosti GRAND, která je vlastní celé produktové řadě GOLDEN LINE. Stejně jako všechny modely této řady je i model G580 vybaven rozsáhlým seznamem standardní výbavy a širokou škálou volitelného příslušenství a doplňků. Osazený řadový čtyřtaktní čtyřválec DOHC s objemem 1832 ccm, 16 velkými ventily a hmotností pouhých 174 kg zabezpečí skvělé vlastnosti z hlediska plavby, komfortu a dalších klíčových parametrů.

 

Detailní informace a praktický konfigurátor naleznete na stránkách firmy AVAR-YACHT. https://www.avaryacht.cz/nafukovaci-clun-grand-g580glf/

 

 

2023-02-07 08:34:48 Více


Bazar lodí na výstavě FOR BOAT 2023

Chcete nabídnout svou loď k prodeji na výstavě FOR BOAT?

 

Bazarová stání budou v provozu po celou dobu výstavy (pátek – neděle) na venkovní ploše před Vstupní halou II výstaviště PVA EXPO PRAHA. Prodejní místo je nutné předem zarezervovat doručením vyplněného objednávkového formuláře, který najdete v sekci Pro vystavovatele nebo si ho můžeze stáhnout přímo ZDE. Ceny pro vystavení lodě jsou rozděleny podle velikosti exponátů. Po úhradě převodem nebo v hotovosti na registraci vystavovatelů obdržíte bazarovou kartu pro zveřejnění potřebných technických údajů a kontaktů. Zároveň obdržíte vystavovatelský průkaz, který Vás opravňuje k bezplatnému vstupu na výstaviště po celou dobu výstavy a tak můžete být s případnými zájemci okamžitě v osobním kontaktu.

 


Více informací na telefonu +420 739 003 144 nebo emailu forboat@abf.cz 

 

2023-02-06 13:49:04 Více


Oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA je tady!

 

Ve dnech 18. a 19. března 2023 se vám na festivalu KOLEM SVĚTA v Praze představí celá řada cestovatelů a dobrodruhů, kteří vás budou inspirovat k vlastním akčním a dobrodružným výpravám do světa. Během dvou dnů se představí řada známých cestovatelů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Program obohatí umělecká vystoupení tanečníků a na své si přijdou také vaše chuťové pohárky. K dispozici bude ochutnávka mexických, indonéských, vietnamských a dalších exotických jídel. 

 

2023-01-17 14:15:39 Více


Wavy Boats s.r.o

 

 

Společnost Wavy Boats s.r.o se zabývá prodejem motorových člunů, rybářských polyethylénových a laminátových lodí, závěsných motorů, lodních vleků a širokou paletou příslušenství od lodních navigací Lowrance, Simrad, B&G, dále pak fendrů, lan, záchranných prostředků či čisticích prostředků Star Brite, prostředky pro zábavu na vodě Yellow V až po lodní nádobí Marine Business, Brunner a dekorativní předměty. Společnost Wavy Boats poskytuje záruční i pozáruční servisy přívěsných motorů, opravy lodí, je též poskytovatelem zimoviště pro lodě a letního stání lodních vleků.

 

Na výstavě budou zastoupeny značky z námi exkluzivně zastoupených loděnic: Parker, Corsiva Yachting, Darek&CO, Valory Boats, Szymanski Boats, Roto-Boat a River Boats.

 

www.wboats.cz

2023-01-23 16:41:21 Více


AVAR-YACHT na FOR BOAT 2023

Na letošním ročníku veletrhu FOR BOAT naleznete expozici firmy AVAR-YACHT.


Firma AVAR-YACHT je nejen tradiční výrobce plachetnic, ale i autorizovaný dealer firmy YAMAHA a certifikovaný servis lodních motoru všech renomovaných značek. V nabídce firmy AVAR-YACHT naleznete čluny a lodě GRAND, YAMARIN, BUSTER, FRAUSCHER, MARINELLO, AYROS, BWA, JOKER, YAM, GALA, HONWAVE a RAPID. Díky širokým skladovým zásobám lodních motorů a člunů je firma AVAR-YACHT schopna uspokojit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Komplexní služby firmy AVAR-YACHT zahrnují i organizaci kurzů VMP, jachtařské přednášky a přípravu na zkoušky Českého telekomunikačního úřadu.


Kompletní nabídku a další informace o firmě AVAR-YACHT naleznete na stránkách www.avaryacht.cz.

 

2023-01-15 11:33:32 Více


Nafukovací plachetnice DinghyGO slaví 10. narozeniny.

 

 

Nafukovací plachetnice DinghyGo slaví 10. narozeniny a při této příležitosti jsou dostupné pro zákazníky také v České republice. Vyrábí se ve třech velikostech a zákazníci si je budou moci vyzkoušet formou předváděcích jízd.

 

Design plachetnice 3 v 1 poskytuje přizpůsobivost a všestrannost. Shrneme-li všechny výhody nafukovací plachetnice jsou zábavné a nenáročné, přenosné a jednoduché, přívětivé a pohodové, agilní přesto stabilní a bezpečné.

 

Informace, testovací jízdy a prodej nafukovacích plachetnic DinghyGO na webových stránkách www.nafukovaciplachetnice.cz

 

2023-01-12 13:31:31 Více


lode24.eu

Stránka www.lode24.eu je zaměřena na prodej lodí, motorových člunů, plachetnic, jachet, vodních skútrů, nafukovacích člunů, lodních motorů, lodních přívěsů a příslušenství. Dále u nás naleznete prodejce lodí a jejich servis, také pronájem lodí, pojištění, financování, prodej lodního příslušenství, kapitánské kurzy a seznam kapitánů.

2023-01-10 15:29:11 Více


F.A.S YACHTING

 

Firma f.a.s yachting zastupuje na českém trhu od roku 1993 francouzského výrobce lodí Jeanneau. Společnost Jeanneau je francouzský výrobce plachetních a motorových lodí s více jak šedesátiletou tradicí.

Společnost f.a.s yachting dále na českém trhu zastupuje značku katamaránů EXCESS z portfolia světového lídra na trhu lodí Groupe Beneteau. V portfoliu společnosti f.a.s yachting nechybějí výrobky renomovaných značek Plastimo, Lindemann, Suzuki, Mercury, Honda Marine, Technique Voile a NV.

Příznivce výše uvedených značek rádi přivítáme u našeho stánku. Vystaveny budou lodě Jeanneau Merry Fisher 695 sport a Cap Camarat 6.5 WA serie 3.

 

2022-12-19 15:22:38 Více


Katalog veletrhu FOR BOAT

 

 

I v letošním roce připravujeme katalog k veletrhu FOR BOAT, ale tentokrát ve zcela novém provedení. Kromě klasických informací jako jsou seznam vystavovatelů, výstavní rastry, řazení dle oborů, zde také bude atraktivnější prostor pro Vaši prezentaci. Přípravu obsahu, grafické podoby a inzerce zajišťuje opět vydavatelství SRDCE EVROPY. V této záležitosti Vás tak bude kontaktovat Mgr. Sabina Kvášová, +420 777 767 101, sabina@srdce.evropy.cz, která s Vámi projedná veškeré podrobnosti.

 

2022-12-13 14:34:05 Více


PF 2023

2022-12-02 09:22:01 Více


Zarezervujte si své místo včas

V současné době jsou přípravy veletrhu v plném proudu, a proto doporučujeme případným zájemcům si zarezervovat své výstavní místo včas. Při přihlášení do 16.12.2022 pak můžete získat výhodnější cenu za plochu. Zde jsou k dispozici veškeré přihláškové dokumentace. Pokud potřebujete poradit, neváhejte kontaktovat náš realizační tým.

 

2022-09-26 09:03:23 Více


Závěrečná zpráva 2022

2022-06-09 11:30:26 Více


Souběh veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT v číslech

Děkujeme všem vystavovatelům, partnerům a návštěvníkům za jejich účast na 13. ročníku výstavy FOR CARAVAN a 5. ročník výstavy FOR BOAT. Obě výstavy potvrdily stále rostoucí popularitu těchto odvětví a také svou nezastupitelnou roli. Ani letos nechyběla na této významné události žádná důležitá značka z výše uvedených oborů. Ve čtyřech halách a na venkovní ploše o celkové hrubé výstavní ploše 18 300 m2 představilo své novinky 104 vystavovatelů. Počet návštěvníků byl 17 801. V příštím roce se na Vás opět těšíme v jarním termínu 17. – 19. 3. 2023!

 

2022-03-22 11:28:38 Více


I dnes vás na FOR BOAT čeká bazén plný paddleboardů a skvělý program od Snowboardel.

10:00 - Testování paddleboardů

11:00 - Lekce paddleboardingu s trenérkou Lucií Raab

12:00 - Lekce paddleboardingu pro děti s trenérkou Lucií Raab

13:00 - Lekce paddleboardingu s trenérkou Lucií Raab

14:00 - Paddleboard jóga s Aničkou

 

2022-03-20 13:02:47 Více


ABF, a.s. a YachtNet s.r.o. pořádají v rámci veletrhu FOR BOAT 2022 2. ročník návštěvnické konference.

 

 

Typ akce: Přednáška

Datum zahájení: Sobota, 2022-03-19 13:00 - 14:00

Místo konání: Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 1

Organizátor: YachtNet s.r.o. a ABF, a.s.

WWW: www.yachtnet.cz

Vstupné: v rámci vstupenky na veletrh

 

 

 


 

Jaký kapitánský průkaz potřebuji na Vltavu nebo na Slapy? Jaký průkaz je vhodný na vodní skútr, jaký na plachetnici? Mohu s průkazem vydávaným SPS i na moře? Potřebuji průkaz na loď z půjčovny? Kdy potřebuji kromě kapitánského průkazu i průkaz na obsluhu radiostanice? Musím si radiostanici na lodi někde zaregistrovat a kolik to bude stát?  
Druhy průkazů vydávaných Státní plavební správou, rozsah platnosti, podmínky jejich získání a novinky, představí přímo zástupci úřadů, které průkazy vydávají.
Účast přislíbili: Mgr. Klára Němcová ředitelka Státní plavební správy a Ing. Pavel Ellinger z Českého telekomunikačního úřadu.
Na konferenci se dozvíte mnoho dalších informací týkajících se průkazů a plavby. Na závěr bude i dostatečný prostor pro vaše dotazy a diskuzi.
Konference je určena pro návštěvníky veletrhu, kteří uvažují o kapitánském průkazu, nebo ho už vlastní, ale i pro odbornou veřejnost, které se problematika týká. Na konferenci není potřebná registrace, doporučujeme přijít s malým předstihem, počet míst je omezen.Přednášející: 
zástupci Státní plavební správy, Českého telekomunikačního úřadu a firmy YachtNet s.r.o. 

 

2022-03-16 10:31:56 Více


OFICIÁLNÍMI VOZY VELETRHU JE ZNAČKA FORD

Hledáte-li ten správný osobní nebo užitkový vůz, najdete ho u partnera veletrhu, automobilky Ford. Řekněte si na místě o nabídku autorizovanému prodejci Ford Kačmáček nebo jednoduše využijte tento odkaz. Expozice značky Ford je umístěna ve Vstupní hale 1.

2022-03-15 11:39:54 Více


Veletrhy a akce bez omezení

Od 14. 3. 2022 již nejsou platná  žádná mimořádná opatření proti koronaviru vztahující se na konání veletrhů a dalších akcí na výstavišti. Zrušena tak byla i povinnost nošení respirátorů v uzavřených prostorech.

2022-03-15 09:14:23 Více


Pronájem lodí a kapitánské kurzy na For Boat 2022

YachtNet se na Vás těší na stánku 4A7, kde si budete moci za výhodných podmínek objednat plachetnici nebo motorovou loď k pronájmu na vaši dovolenou, nebo se přihlásit na kapitánský kurz na moři a pořídit si kapitánský průkaz. U nás na stánku se dozvíte, který průkaz je pro plavbu na moři vhodný a poskytneme Vám rovněž informace kurzech a průkazech na obsluhu námořní radiostanice.

 

2022-03-14 14:00:07 Více


Společnost Lodě, s.r.o na výstavě FOR BOAT

Na našem stánku vám můžeme poskytnout informace k SeaHelp, který v zemích Východní Evropy již třináctým rokem zastupujeme. Sjednat zde budete moci členství za výstavní cenu, poptat pojištění vaší lodě, k dispozici bude i poradenství s uzavíraným členstvím související. Kromě toho Vám u nás nabídneme informace k registraci lodí v Polsku. Tato přináší výhody zejména díky jednoduché administrativě a doživotní bezplatné platnosti.

 

Stánek 4C04 – Sea Help

www.lode.cz

2022-03-11 18:29:16 Více


Charter říčních lodí Hluboká nad Vltavou

Exkluzivní lodě půjčujeme přímo ve sportovním přístavu Hluboká nad Vltavou. Naším heslem je vysoký standard na vodě. K dispozici jsou jednoprostorové hausbóty YB27 a YB35 české výroby od společnosti Yachtboom a špičkové nové motorové jachty SunCamper 35, zatím jediné v ČR. Plavit se s námi mohou skupiny přátel či rodiny od 2 do 10 osob. K řízení lodi není třeba VMP, posádky zaškolíme a již tradičně poskytneme špičkový servis před i během plavby. Krásnou Vltavu od Českých Budějovic přes Hlubokou až po Orlík nejlépe poznáte z flybridge našich lodí.

Více na www.lode-cesko.cz 

2022-03-09 14:54:55 Více


Festival KOLEM SVĚTA jako doprovodný program veletrhů For Caravan a For Boat

Cestovatelský festival KOLEM SVĚTA (www.kolemsveta.cz) má v České republice dlouhou tradici. Již od roku 2003 sdružuje hlavní pořadatel festivalu Karel Wolf cestovatele a fotografy, kteří svými projekcemi fotografií a krátkých filmů inspirují ostatní cestovatele a fotografy k výletům za dobrodružstvím.

V současné době, kdy problém covidu znesnadňuje cesty za hranice Evropy, je program festivalu zaměřen více na blízké evropské cesty a nebo destinace ve světě, které jsou „covid-free“.

 

2022-03-07 10:59:14 Více


BEMEX BOOT s.r.o.

Oficiální dealer francouzských plachetnic BENTEAU a katamaránů FOUNTAINE PAJOT, vlastní charterová základna s českým personálem v Chorvatsku, vlastní charterová flotila 22 plachetnic a katamaránů, kapitánské kurzy, servis lodí, charter management.

 

 

2022-03-03 09:08:42 Více


NEBOSCAR

Společnost NEBOSCAR je výhradním prodejcem španělských lodí RIO- Scarani a italských člunů Marlin Boats. Nafukovací čluny Marlin Boats mají v nabídce mnoho základních i moderních typů pro závěsné i vestavné motory včetně sportovní řady člunů s označením SR  s rámem pro vodní sporty.

 

Mezi produkty pro zpříjemnění pobytu na palubě lodi patří americký syntetický teak PlasDECK, jehož výrobu i instalaci firma provádí. Velké množství variant a 25 druhů barev patří k nejširší nabídce na trhu. Významným produktem v sortimentu společnosti NEBOSCAR jsou elektrické Jetboardy švédského výrobce RADINN, kterého oficiálně prodejně i servisně zastupuje na českém trhu. Jetboardy RADINN, se svou širokou nabídkou typů, barevných variant a možností použití jak v rekreačním i sportovním, řadí mezi světovou špičku.

 

2022-03-02 14:17:37 Více


Hala plná paddleboardů!

Na letošní výstavě FOR BOAT s námi můžete otestovat PADDLEBOARDY NA VODĚ! Vedle našeho stánku bude umístěn velký bazén o rozměrech 22x7, ve kterém budou k volnému testování paddleboardy z naší nabídky pro rok 2022. Testování paddleboardů bude probíhat po celou dobu výstavy. Zúčastnit se můžete i lekcí jógy na paddleboardu a dalších aktivit. Samozřejmostí jsou převlékárny a úschovna osobních věcí, tak si s sebou nezapomeňte vzít plavky a ručník. :-)

Vedle bazénu můžete relaxovat v lehátku na písečné pláži, nebojte, teplo bude! Těšit se můžete i na skvělé ceny. Po dobu konání výstavy bude všem poskytnuta EXKLUZIVNÍ SLEVA 20% na nákup nezlevněných paddleboardů v našem eshopu.

 

www.shop.snowboardel.cz

 

Těšíme se na vás!

 

2022-03-01 15:31:35 Více


Dopravní omezení v oblasti Letňan

Vážení návštěvníci veletrhů v areálu PVA EXPO PRAHA,

 

věnujte pozornost této informaci ohledně dočasného omezení dopravního provozu v ulici Tupolevova.

 

Z důvodu rekonstrukce v úseku Beranových – Veselská bude dopravní režim v oblasti Letňan řešen následovně: provoz ve směru od Čakovic směrem k areálu PVA EXPO PRAHA Letňany bude po celou dobu trvání rekonstrukce bez omezení, ale v opačném směru - do Čakovic - bude provoz umožněn pouze autobusům MHD a cyklistům, pro ostatní dopravu je vyznačena objízdná trasa po komunikacích Beranových a Veselská.

 

Termín rekonstrukce: 1. 3. – 10. 4. 2022. Více informací na opravujeme.to

 

2022-02-28 18:36:10 Více


Existuje mnoho řešení, jak vyčistit, zazimovat či připravit na sezonu Vaši loď či Váš obytný vůz, avšak ne každý je ten správný.

Využijte opět v letošním roce možnosti osobního setkání a konzultace se zástupci společnosti Star brite®.

 

Značka Star brite® nabízí celosvětově přípravky vyrobené z nejlepších surovin dle nejnovějších technologií pro čištění a údržbu lodí, karavanů, zahradního nábytku, bazénů, motorů včetně motorových olejů a aditiva do nafty a benzínu společně s kvalitním čisticím příslušenstvím.

 

www.starbrite.cz

 

2022-02-28 14:48:23 Více


Mega-Sports

Společnost Mega Sports má dlouhou tradici v paddlesportech. Za posledních 30 let Mega-Sports navrhl a postavil tisíce kajaků a kánoí. Značka Verano je nejnovějším projektem společnosti. Nabízí špičkové a inovativní paddleboardy a nafukovací čluny. Společnost Mega-Sports sídlí v bavorském lese, nedaleko českých hranic.

2022-02-25 11:51:42 Více
následující
Závěrečná zpráva 2022

 

Facebook
Sociální sítě