FOR BOAT FOR BOAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Procestujte celý svět během jediného víkendu: na festivalu Kolem světa

I v letošním roce doplní dvojici veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Vystoupí například Jolana Sedláčková, která vyrazila s přítelem na velkou cestu po Asii se svým obytným terénním autem, horolezec Honza Trávníček představí nejkrásnější treky Nepálu, Gabriela Sládková vás seznámí s málo navštěvovanými místy Havaje, která objevila během své 4měsíční návštěvy. O své zážitky z cest se podělí i pořadatel festivalu Karel Wolf, který s rodinou projel západ USA v upravené dodávce. Program obohatí umělecká vystoupení tanečníků z několika zemí světa a na své si přijdou také vaše chuťové pohárky. Během víkendu budete moci ochutnat speciality orientálních i exotických kuchyní.

15.01.2019 22:15:15 Více  

Chcete prodat svoji zánovní loď nebo skútr? Využijte náš bazar lodí

Chcete prodat na veletrhu FOR BOAT svoji zánovní loď? Je to jednoduché -  stačí jen vyplnit objednávku bazarového stání a poslat nám ji emailem zpět, svoje místo budete mít rezervované. Bazar bude v provozu po celou dobu výstavy, tj. od pátku 8.3. do neděle 10.3., bazarová stání najdete uvnitř areálu před halou 3 směrem k parkovišti. Pro více informací volejte tel: +420 724 019 265.

 

Objednávka stání ke stažení ZDE.

 

15.01.2019 13:54:21 Více  

Bemex Boot s.r.o. - prodej lodí – charter - kurzy

Novinky v nabídce kurzů - Řešení problémů na lodi

Teoretickou praktický kurz pro získání pokročilých znalostí a zkušeností, pro plavbu bez stresu z nenadálých situací a umění je řešit. Účastnící se přímo na lodi dozví a sami si vyzkouší uvolnit zadrhlou plachtu ve stěžni nebo překroucené a zatažené lano otěže na vinšně, nasadit spadlý lanovod od kormidelního kola, zvládnout manévry s lodí sám nebo s minimem posádky, ...

 

14.01.2019 14:47:41 Více  

Výstava lodí a vodních sportů jde do svého třetího ročníku

Není tajemstvím, že Češi jsou jedni z největších milovníků vody. Taková koncentrace surfařů, mořeplavců a jachtařů v zemi, která není obehnána mořem, je výjimečná. Pokud si ani vy neumíte představit léto bez vody, pak si nenechte ujít třetí ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT. Čekají na vás tři haly nabité motorovými čluny, plachetnicemi, jachtami, skútry nebo surfy. V jedné hale najdete obří bazén, kde si budete moci vyzkoušet populární paddleboarding pod odborným vedením. Program bude připraven i pro děti, ty si vyzkouší jízdu na dětských plachetnicích. O víkendu doplní veletrh cestovatelský festival Kolem světa. Čekají na vás nejen poutavé přednášky, ale i ochutnávka pokrmů světové kuchyně. Už za necelé dva měsíce v PVA EXPO PRAHA.

14.01.2019 07:50:14 Více  

Plastové turistické kajaky zn. ROTEKO

Firma ProYacht s.r.o. je výhradním dovozcem certifikovaných plastových turistických kajaků zn. ROTEKO pro Českou a Slovenskou republiku. Převádí velko a maloobchodní prodej a autorizovaný záruční a pozáruční servis. Široký výběr jedno a dvoumístních kajaků a kánoe. Elegantní turistické kajaky s originálním designem, komfortní výbava a skvělé jízdní vlastnosti, různé barevné kombinace. Možnosti doplnění výbavy na zakázku.
Více na www.roteko.sk, www.proyacht.sk

17.10.2018 15:05:10 Více  

Přípravy veletrhu FOR BOAT 2019 v plném proudu

3. ročník jediné výstavy lodí a vodních sportů  v České republice  FOR BOAT se uskuteční 8. – 10. 3.  2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech v Hale 2, 3, 6 souběžně s veletrhem FOR CARAVAN. Již nyní máme výstavní plochu z více jak jedné poloviny  obsazenou a vystavovatelé chystají řadu atraktivních  exponátů – od kajaků až po velké jachty. Rozšiřujeme i doprovodný program, takže je opravdu na co se těšit!

09.10.2018 08:11:47 Více  

Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem

Společnost ABF, a.s. se distancuje od praktik firem International Fairs Directory, Expo Guide, MULPOR Company S.A., FAIR Guide, Construct Data, které nabízejí uveřejnění firemních údajů v internetovém katalogu veletrhů a vystavovatelů. Ačkoliv nabídka na uveřejnění údajů v katalogu se prezentuje jako bezplatná, po vyplnění a odeslání údajů přijde klientovi faktura na úhradu bezmála 1200 EUR za rok.  

 
Dále společnost  ABF, a.s. prohlašuje, že nikdy neudělila výše uvedeným společnostem souhlas k užívání či propagaci chráněných názvů či log veletrhů pořádaných ABF, a. s. a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.

 

Pověřujeme výhradně společnost CS katalogy s.r.o. ke sběru podkladů a tvorbě katalogu vystavovatelů a průvodce návštěvníka pro veletržní akce pořádané společností ABF, a.s.
Výše zmíněné společnosti udělujeme souhlas k užívání a propagaci chráněných názvů a log veletrhů a k oslovování jednotlivých vystavovatelů jménem pořadatele veletrhu.
 

 

03.01.2019 08:22:22 Více  

Návštěvnická soutěž o týdenní kapitánský kurz na plachetnici v Chorvatsku v termínu 5. 5. – 12. 5. 2018 s možností získat průkaz MDČR s oprávněním "C" od firmy Yachtnet již zná svého vítěze!

Gratulujeme panu Jiřímu Kotěti z Kladna k výhře v návštěvnické soutěži veletrhu FOR BOAT 2018 a k možnosti zúčastnit se týdenního kapitánského kurzu na plachetnici v Chorvatsku a k možnosti získání průkazu MDČR s oprávněním "C" od firmy Yachtnet.  Pan Kotě  odpověděl s největší přesností  na soutěžní otázku a vyhrál tak možnost účasti na kurzu v květnovém termínu v Chorvatsku se společností Yachtnet, s.r.o.,  www.yachtnet.cz.


Přejeme Vám šťastnou cestu a krásný zážitek s firmou Yachtnet!
 

29.03.2018 14:34:53 Více  

Ohlédnutí za FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL 2018

23.03.2018 07:53:07 Více  

Veletrhy FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL navštívilo téměř 30000 návštěvníků

Zájem o nezávislé cestování, kempování i vodní sporty neustále roste. Dokládá to i velký úspěch březnových veletrhů FOR CARAVAN, FOR BOAT a FOR TRAVEL. Za tři dny navštívilo letňanské výstaviště téměř 30 000 lidí. Příchozí zhlédli na ploše 29 051 m2prezentaci 200 vystavovatelů. V šesti halách bylo k vidění vše od karavanů přes obytná auta, motorové čluny, plachetnice až po luxusní jachty. Velkého zájmu se dočkala výstava historických obytných automobilů pořádaná Autoklubem České republiky i doprovodný program v Hale 6, který vznikl ve spolupráci s Českým svazem jachtingu. Tímto děkujeme všem vystavovatelům za příjemnou atmosféru na veletrhu i všem návštěvníkům za enormní zájem. Už nyní začínáme připravovat další ročník veletrhů, které se uskuteční v březnu 2019.

 

 

20.03.2018 15:27:54 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje