FOR BOAT FOR BOAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Vyhrajte týdenní kapitánský kurz na plachetnici v Chorvatsku  s možností získat průkaz  MDČR s oprávněním

Aktuality


Star brite - světový lídr v péči o Vaši loď!

Značka Star brite nabízí celosvětově přípravky vyrobené z nejlepších surovin dle nejnovějších technologií pro čištění a údržbu lodí, karavanů, zahradního nábytku, bazénů, motorů včetně motorových olejů a aditiva do nafty a benzínu společně s kvalitním čisticím příslušenstvím.

 

12.02.2019 12:20:23 Více  

Skládací kolo BROMPTON

Právě v rychlosti složení a snadné přenositelnosti kamkoliv a kdekoliv je hlavní síla, jedinečnost a užitná hodnota skládacích kol Brompton. Kola se výrazně vymykají z velké rodiny skládacích kol svojí užitečností, dotažením do detailu a precizností ručního zpracování. Zkrátka kolo je kolem, když jej potřebujete a za pár vteřin se promění ...

11.02.2019 11:13:49 Více  

Firma AVAR-YACHT představí - Elektrický lodní motor ePropulsion SPIRIT 1.0

ePropulsion SPIRIT 1.0 s výkonem 3 HP byl navržen pro čluny i plachetnice do hmotnosti 1500 kg. Odnímatelná a plovoucí  lithiovo - polymerová baterie je umístěna v hlavě motoru. Baterie ePropulsion poskytuje bezkonkurenční výkon, při střední rychlosti (5,5 km/h) je dojezd lodního elektromotoru SPIRIT 1.0 cca 38 km (výdrž cca 7 h).
Další předností lodního elektromotoru SPIRIT 1.0 je jeho tichý provoz (max. 60dB) a velmi snadná manipulace (hmotnost motoru bez baterie je 9,8 kg). Integrovaný palubní počítač zobrazuje aktuální stav nabití baterie a další užitečné informace. Elektrický lodní motor ePropulsion SPIRIT 1.0 lze objednat i v provedení s dálkovým řízením.

07.02.2019 14:22:38 Více  

SMARTEO, a.s. – Pojištění plavidel bez starostí

Naše společnost SMARTEO, a.s. jediný specializovaný makléř na pojištění plavidel v Čechách a na Slovensku se tradičně účastní veletrhu lodí FOR BOAT.

Spolupracujeme s největšími zahraničními zajistiteli a našimi partnery je většina prodejců, servisů a půjčoven v ČR a SVK. Pojistíme všechny typy plavidel od rybářské pramice po luxusní jachtu.

Přijďte se zeptat na pojištění Vašeho plavidla a využijte naší ZIMNÍ AKCI, která trvá pouze do konce března! ...

07.02.2019 09:49:43 Více  

PlasDECK syntetické teaky

Společnost Neboscar s.r.o. je výhradní zástupce americké společnosti PlasDECK v České a Slovenské republice. Firma PlasDECK patří mezi světového lídra ve výrobě syntetického teaku a to především svým zpracováním ,  velkou škálou barev a kombinací. Společnost Neboscar s.r.o. Vás tímto zve na stánek na veletrhu FORBOAT k předvedení nových i stávajících barev syntetického teaku PlasDECK, syntetického teaku ECOseries, panelů a povrchů ...

01.02.2019 07:57:39 Více  

Setkejte se s reprezentanty jachtingu

Slavnostního zahájení výstavy FOR BOAT se v pátek 8. března 2019 v 10 hodin zúčastní také juniorský mistr světa Ondřej Teplý, který usiluje o kvalifikaci na olympiádu v Tokiu. Chybět nebudou ani další olympijské naděje Dominika Vaďurová a Sára Tkadlecová, jež závodí na akčním skifu 49erFX. Představí se i David Křížek, který vloni skončil létajícím katamaranu Flying Phantom na vynikajícím pátém místě v Extreme Sailing Series, což je velmi sledovaná série evropských závodů. Po zahájení výstavy bude v 11 hodin následovat tisková konference Českého svazu jachtingu, kde se kromě reprezentantů budou prezentovat vrcholné akce pořádané letos v České republice.

02.02.2019 20:50:25 Více  

Jachting na veletrhu FOR BOAT

Přijďte si prohlédnout prezentaci závodních plachetnic na stánek Českého svazu jachtingu. V Hale 6 bude opět napuštěn velký bazén a na něm poplují dětské plachetnice Optimist a RS Tera, juniorské windsurfy BIC Techno 293 a paddleboardy. Všichni příchozí se mohou na těchto plavidlech svézt. K dispozici bude také oblíbený simulátor, na němž si mohou jachting na suchu na plachetnici RS Tera vyzkoušet všechny příchozí děti. Na mole u bazénu bude dvakrát denně probíhat i módní přehlídka jachtařského oblečení.

02.02.2019 12:22:11 Více  

YAMAHA F425A XTO - Jděte do extrému a překročte nejvyšší úroveň

Robustní nový tvar a dynamický vzhled motoru XTO Offshore dává na první pohled najevo svou koncepci, jedinečnou v tomto segmentu, spojenou s technologiemi, které čekají na svou příležitost.
První čtyřdobý motor s přímým vstřikováním. Poprvé s integrovaným elektronickým řízením, které tvoří souvislý celek se systémem Yamaha Helm Master®. 
Jako první dosahuje nových úrovní zpětného tahu, točivého momentu a otáček. Opravdová revoluce, pokud jde o výkon potřebný pro větší čluny. Objevte extrém.

 

29.01.2019 21:20:54 Více  

TAMBO CORE 10'5" ESD

Univerzální  SUP – paddleboard vhodný na začátky, nebo pro jízdu ve vlnách a na divoké vodě pro pokročilé jezdce. V naší nabídce se jedná o nejuniverzálnější plovák, se kterým užije spousty zábavy celá rodina. Konstrukce plováku je dvouvrstvá ESD s laminací se základní konstrukcí z kvalitního materiálu dropstitch. Tvar je navržen tak, aby plovák měl dostatečné vedení na hladké vodě, avšak byl obratný a stabilní i v peřejích divoké vody. Vyniká svojí klouzavostí po hladině. ...

29.01.2019 10:03:17 Více  

2W Ultina SUP HANDY. První nafukovací paddleboard na světě pro vozíčkáře !!!

Představujeme světovou premiéru prvního nafukovacího paddleboardu pro vozíčkáře.
2W Ultina SUP HANDY vznikl ve spolupráci s  českou firmou Ultina, která  vyvinula a vyrábí sedačku na paddleboard pro vozíčkáře v kombinaci s plovákem 2Wsports. 
Paddleboard 2W ULTINA SUP HANDY prošel sérií testů v tuzemsku i zahraničí a můžeme proto zodpovědně konstatovat:
Jízda na vozíčkářském paddleboardu je bezpečná, plovák se díky nízkému těžišti jezdce chová velmi stabilně, aktivní vozíčkář potřebuje asistenci pouze při přesedání, standardní teleskopické pádlo je ideální v nejkratším nastavení, ...

28.01.2019 15:24:19 Více  předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje