FOR BOAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


YAMAHA SUPERJET

Jedním z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je YAMAHA SUPERJET model 2023. Je to stroj z kategorie tzv. Stand-Up, který je novinka v této kategorii vodních skútrů.. Má tříválcový čtyřtaktní motor o obsahu 1.049 cc a výkonu 102 hp.

Více ZDE

 

2023-02-20 09:07:41 Více  

Co uvidíte v expozici MARINE CENTRA?

Na letošním ročníku veletrhu FOR BOAT se můžete opět těšit na bohatou expozici MARINE CENTRA. K vidění bude průřez nabídky špičkových japonských lodních motorů TOHATSU, novinka italské značky laminátových lodí Saver 660 Walk Around nebo absolutní klasika mezi spolehlivými RIB čluny pro profesionály Zodiac PRO 5.5. V expozici samozřejmě nebudou chybět ani vodní skútry Sea-Doo, které budou zastoupeny modely WAKE 230 PRO a nejluxusnějším vodním skútrem na světě GTX 300 Limited. Kompletní nabídku naleznete na webových stránkách www.marine.cz

 

2023-02-15 14:19:27 Více  

Najdete v expozici firmy AVAR-YACHT s. r. o.

Nafukovací člun GRAND G580 GOLDEN LINE se závěsným lodním motorem YAMAHA F130. Tento člun navazuje na výraznou firemní identitu společnosti GRAND, která je vlastní celé produktové řadě GOLDEN LINE. Stejně jako všechny modely této řady je i model G580 vybaven rozsáhlým seznamem standardní výbavy a širokou škálou volitelného příslušenství a doplňků. Osazený řadový čtyřtaktní čtyřválec DOHC s objemem 1832 ccm, 16 velkými ventily a hmotností pouhých 174 kg zabezpečí skvělé vlastnosti z hlediska plavby, komfortu a dalších klíčových parametrů.

 

Detailní informace a praktický konfigurátor naleznete na stránkách firmy AVAR-YACHT. https://www.avaryacht.cz/nafukovaci-clun-grand-g580glf/

 

 

2023-02-07 08:34:48 Více  

Bazar lodí na výstavě FOR BOAT 2023

Chcete nabídnout svou loď k prodeji na výstavě FOR BOAT?

 

Bazarová stání budou v provozu po celou dobu výstavy (pátek – neděle) na venkovní ploše před Vstupní halou II výstaviště PVA EXPO PRAHA. Prodejní místo je nutné předem zarezervovat doručením vyplněného objednávkového formuláře, který najdete v sekci Pro vystavovatele nebo si ho můžeze stáhnout přímo ZDE. Ceny pro vystavení lodě jsou rozděleny podle velikosti exponátů. Po úhradě převodem nebo v hotovosti na registraci vystavovatelů obdržíte bazarovou kartu pro zveřejnění potřebných technických údajů a kontaktů. Zároveň obdržíte vystavovatelský průkaz, který Vás opravňuje k bezplatnému vstupu na výstaviště po celou dobu výstavy a tak můžete být s případnými zájemci okamžitě v osobním kontaktu.

 


Více informací na telefonu +420 739 003 144 nebo emailu forboat@abf.cz 

 

2023-02-06 13:49:04 Více  

Oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA je tady!

 

Ve dnech 18. a 19. března 2023 se vám na festivalu KOLEM SVĚTA v Praze představí celá řada cestovatelů a dobrodruhů, kteří vás budou inspirovat k vlastním akčním a dobrodružným výpravám do světa. Během dvou dnů se představí řada známých cestovatelů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Program obohatí umělecká vystoupení tanečníků a na své si přijdou také vaše chuťové pohárky. K dispozici bude ochutnávka mexických, indonéských, vietnamských a dalších exotických jídel. 

 

2023-01-17 14:15:39 Více  

Wavy Boats s.r.o

 

 

Společnost Wavy Boats s.r.o se zabývá prodejem motorových člunů, rybářských polyethylénových a laminátových lodí, závěsných motorů, lodních vleků a širokou paletou příslušenství od lodních navigací Lowrance, Simrad, B&G, dále pak fendrů, lan, záchranných prostředků či čisticích prostředků Star Brite, prostředky pro zábavu na vodě Yellow V až po lodní nádobí Marine Business, Brunner a dekorativní předměty. Společnost Wavy Boats poskytuje záruční i pozáruční servisy přívěsných motorů, opravy lodí, je též poskytovatelem zimoviště pro lodě a letního stání lodních vleků.

 

Na výstavě budou zastoupeny značky z námi exkluzivně zastoupených loděnic: Parker, Corsiva Yachting, Darek&CO, Valory Boats, Szymanski Boats, Roto-Boat a River Boats.

 

www.wboats.cz

2023-01-23 16:41:21 Více  

AVAR-YACHT na FOR BOAT 2023

Na letošním ročníku veletrhu FOR BOAT naleznete expozici firmy AVAR-YACHT.


Firma AVAR-YACHT je nejen tradiční výrobce plachetnic, ale i autorizovaný dealer firmy YAMAHA a certifikovaný servis lodních motoru všech renomovaných značek. V nabídce firmy AVAR-YACHT naleznete čluny a lodě GRAND, YAMARIN, BUSTER, FRAUSCHER, MARINELLO, AYROS, BWA, JOKER, YAM, GALA, HONWAVE a RAPID. Díky širokým skladovým zásobám lodních motorů a člunů je firma AVAR-YACHT schopna uspokojit i ty nejnáročnější požadavky svých zákazníků. Komplexní služby firmy AVAR-YACHT zahrnují i organizaci kurzů VMP, jachtařské přednášky a přípravu na zkoušky Českého telekomunikačního úřadu.


Kompletní nabídku a další informace o firmě AVAR-YACHT naleznete na stránkách www.avaryacht.cz.

 

2023-01-15 11:33:32 Více  

Nafukovací plachetnice DinghyGO slaví 10. narozeniny.

 

 

Nafukovací plachetnice DinghyGo slaví 10. narozeniny a při této příležitosti jsou dostupné pro zákazníky také v České republice. Vyrábí se ve třech velikostech a zákazníci si je budou moci vyzkoušet formou předváděcích jízd.

 

Design plachetnice 3 v 1 poskytuje přizpůsobivost a všestrannost. Shrneme-li všechny výhody nafukovací plachetnice jsou zábavné a nenáročné, přenosné a jednoduché, přívětivé a pohodové, agilní přesto stabilní a bezpečné.

 

Informace, testovací jízdy a prodej nafukovacích plachetnic DinghyGO na webových stránkách www.nafukovaciplachetnice.cz

 

2023-01-12 13:31:31 Více  

lode24.eu

Stránka www.lode24.eu je zaměřena na prodej lodí, motorových člunů, plachetnic, jachet, vodních skútrů, nafukovacích člunů, lodních motorů, lodních přívěsů a příslušenství. Dále u nás naleznete prodejce lodí a jejich servis, také pronájem lodí, pojištění, financování, prodej lodního příslušenství, kapitánské kurzy a seznam kapitánů.

2023-01-10 15:29:11 Více  

F.A.S YACHTING

 

Firma f.a.s yachting zastupuje na českém trhu od roku 1993 francouzského výrobce lodí Jeanneau. Společnost Jeanneau je francouzský výrobce plachetních a motorových lodí s více jak šedesátiletou tradicí.

Společnost f.a.s yachting dále na českém trhu zastupuje značku katamaránů EXCESS z portfolia světového lídra na trhu lodí Groupe Beneteau. V portfoliu společnosti f.a.s yachting nechybějí výrobky renomovaných značek Plastimo, Lindemann, Suzuki, Mercury, Honda Marine, Technique Voile a NV.

Příznivce výše uvedených značek rádi přivítáme u našeho stánku. Vystaveny budou lodě Jeanneau Merry Fisher 695 sport a Cap Camarat 6.5 WA serie 3.

 

2022-12-19 15:22:38 Více  předchozí následující
Závěrečná zpráva 2022

 

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje