FOR BOAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


I na letošním ročníku veletrhu FOR BOAT naleznete stánek AVAR-YACHT

Firma AVAR-YACHT je výrobce plachetnic, prodejce motorových člunů a autorizovaný dealer marine sortimentu společnosti YAMAHA. Na svých pobočkách v Praze a Brně nabízí firma AVAR-YACHT komplexní služby, které zahrnují přípravné kurzy VMP, jachtařské přednášky, prodej jachtařského příslušenství a oblečení, servis lodí a člunů, certifikovaný servis všech renomovaných značek lodních motorů. Rozsáhlé skladové zásoby firmy AVAR-YACHT uspokojí všechny milovníky vodních sportů a yachtingu.

 

www.avaryacht.cz

 

 

2024-02-23 11:26:24 Více  

Nový model člunu s elektrickým pohonem: SCOOP + od RUBAN BLEU

Letos poprvé společnost Massilia Trade uvádí v České republice nový model člunu s elektrickým pohonem: SCOOP + od RUBAN BLEU. Je šetrný, pohodlný, určen pro 7 osob a je vybaven motorem s elektrickým pohonem, konkrétně motorem POD ECO ONE 24 V 1,6 kW. Standardní výbava zahrnuje i stůl pro strávení příjemných chvil na vodě s přáteli.

 

Čluny společnosti Massilia Trade se řídí bez potřeby průkazu (VMP). Můžete plout až 8 hodin při maximální rychlosti 10 km/h s dobou dobíjení baterie 10 hodin. Nevyžadují téměř žádnou údržbu, první servis je prováděn až po dvou letech nebo po 1000 nabíjeních. Najdete v Hale 1, stánek 1B13.

 

2024-02-22 08:22:03 Více  

BYCHL YACHT CENTRUM PŘEDSTAVÍ NA VÝSTAVĚ FOR BOAT 2024 DVĚ ZNAČKY LODÍ

První bude sportovně elegantní loď Hydrolift C-27 s unikátní konstrukcí trupu, který nabízí maximální rychlost dvaapadesát uzlů, nízkou spotřebu paliva na hranici jednoho litru na námořní míli při cestovní rychlosti čtyřicet uzlů, komfortní plavbu s kajutou pro čtyři osoby a bohatou výbavu.

 

Druhým zástupcem bude člun anglické značky Williams, která se vyznačuje inovativním designem, špičkovým výkonem a maximální bezpečností. Na výstavě se můžete těšit na jeden z nejprodávanějších modelů, Williams 345 Sportjet.

 

www.bychlyacht.cz

 

2024-02-20 08:27:30 Více  

Seznamte se s nafukovací plachetnicí DinghyGO, kterou najdete na stánku společnosti Cerbera

Ahoj, jmenuji se DinghyGO, nafukovací plachetnice 3v1 a jsem:

 

ZÁBAVNÁ A NENÁROČNÁ – Se mnou si užijete aktivní zábavu při plachtění, sluneční paprsky, osvěžující vodu, přírodní krásy, uklidňující ticho, vítr ve vlasech a povznášející pocit svobody. Vyžaduji pouze vodu a trochu péče.

 

PŘIZPŮSOBIVÁ A VŠESTRANNÁ – Můžete se mnou dělat co chcete: plachtit a využívat síly větru, veslovat a zapojit sílu Vašich paží nebo používat závěsný motor a nechat se jen tak vézt.

 

PŘENOSNÁ A JEDNODUCHÁ – Mám tři velikosti „baby“ ORCA 280, „mommy“ ORCA 325 a „daddy“ ORCA 375.. Jednoduše složitelná a sbalitelná, vejdu se do dvou kompaktních tašek, které snadno převezete v autě, karavanu nebo na jachtě

 

PŘÍVĚTIVÁ A POHODOVÁ – Mohu vyplouvat přímo od břehu, mám sklopné kormidlo a zasouvací ploutev a jsem lehce ovladatelná i jednou osobou nebo dětmi

 

AGILNÍ A PŘESTO STABILNÍ A BEZPEČNÁ – Moje malá váha, ladný tvar trupu, spírové plachty a vysokotlaké dno zajišťují dynamické plavební vlastnosti a zároveň vytváří nebývalý vztlak a stabilitu.

 

2024-02-19 08:27:21 Více  

Společnost Your Wave bude mít na své expozici nejnovější generaci efoilu LIFT4

Na nejnovější generaci efoilu LIFT4, od společnosti Lift Foils, se může jezdec prohánět až 2,5 hodiny, baterii přitom nabije za pouhých devadesát minut. I díky této revoluční výdrži baterie je značka Lift Foils, která efoil vymyslela a jako první začala vyrábět, celosvětovým lídrem na trhu. 

 

Kromě prodeje efoilů a příslušenství nabízí společnost YourWave také lekce jízdy, testování různých sestav efoilů a pomoc s výběrem té správné kombinace pro zákazníky. V ceně efoilu je zahrnuta výuka jízdy, osobní doručení a pomoc s kompletací. 

 

www.yourwave.cz

 

2024-02-16 09:12:26 Více  

Česká lodní doprava – charter s.r.o. představí novinku, Regal model LS6

Česká lodní doprava – charter s.r.o. již tradičně představí americké motorové čluny Regal.

 

Chcete zažívat nádherné dny na vodě, plné větru ve vlasech, luxusu a pohody s rodinou nebo přáteli? To jsou dny na sportovních motorových člunech Regal.

 

Na výstavě FOR BOAT uvidíte novinku, model LS6. Je to sportovní bowrider, kde si každý najde své místo a užije si adrenalinovou plavbu, nebo klidnou plavbu plnou pohody a pohodlí.

 

www.cld-charter.cz

 

2024-02-15 07:59:27 Více  

EVROPA reality group představí na veletrhu Lakeside Resort Slapy

Lakeside Resort Slapy. Toužíte po útěku z velkoměsta na místo, které vám poskytne nekonečnou relaxaci a moře pohody po celý rok? Zakotvěte na Slapech… Právě zde na Nové Živohošti chystá společnost EVROPA reality group váš druhý domov. Na rozlehlém pozemku přímo u pláže buduje 18 luxusních designových chat a 10 stylových apartmánů. Lakeside Resort Slapy je privátní zóna s velkým vyhřívaným bazénem a dostatkem parkovacích stání. Resort přináší celou řadu dalších benefitů. Rezidenti mohou využívat plně vybavenou posilovnu, ohniště určené pro venkovní grilovaní nebo vyplout na přehradu se sdílenými paddleboardy a kajaky.  Pro více informací navštivte www.lake-slapy.cz.

 

2024-02-14 13:45:53 Více  

FESTIVAL KOLEM SVĚTA 2024 (PVA EXPO PRAHA V LETŇANECH)

Rádi bychom vás pozvali na oblíbený cestovatelský festival KOLEM SVĚTA, který se bude konat ve dnech 16.-17.3.2024 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech a představí osobnosti a zkušené cestovatele.

 

Přijďte si s námi užít příjemnou atmosféru a načerpat cestovatelské zkušenosti. Ochutnat budete moci i exotické pohoštění z Indonésie anebo Mexika a s vietnamskou kávou.

 

Nezapomeňte, že souběžně probíhají i veletrhy Holiday World & Region World, For Caravan a For Boat, které jsou zahrnuty v ceně vstupenky festivalu.

 

Vstupenky, které platí na festival i na souběžně probíhající veletrhy, zakoupíte ZDE.

 

2024-02-14 09:30:58 Více  

Expozice firmy Marina DOCK s.r.o.

Marina DOCK s.r.o. je rodinná firma s více než dvacetiletou histroií, je výhradním dealerem značky lodí Sea Ray, Uttern a dealerem lodních motorů Mercury. Na letošním ročníku výstavy FOR BOAT představí celkem 5 lodí z nich 4 lodě budou značky loděnice Sea Ray a to 2x model SR 190, jednou ve verzi s vestavěným motorem a druhou verzi se závěsným motorem Mercury 115 Hp. Dále pak model SR 230 ve verzi se závěsným motorem Mercury 200 Hp. V neposlední řadě budou moci návštěvníci vidět loď značky Uttern, jedná se o model D77. Loděnice Uttern je severského původu a vyznačuje se zejména robustním zpracováním lodí, které jsou připraveny i na nepříznivé podmínky pro plavbu. Na závěr Marina DOCK s.r.o. představí úplnou novinku značky SR pro letošní rok, jedná se o nový model populární lodě SR 190, tuto novinku představí ve verzi se závěsným motorem.

www.marinadock.cz

 

2024-02-13 09:57:10 Více  

Skládací kajak představí na veletrhu společnost Lukland, a.s.

Společnost Lukland, a.s. představí na veletrhu řadu podvodních skútrů pro rekreační potápění a jako novinku skládací kajak VIK 3.8 od německého výrobce. Mimořádně praktický výrobek pro zkušené i začínající turisty, kteří se nespokojí cestováním po suchém povrchu, ale rádi se vydají na výlety po vodní hladině. Mimořádně kompaktní rozměry ve složeném stavu a příznivá hmotnost předurčují tento výrobek pro snadnou manipulaci. Vše je vyrobeno tak, aby jak sestavení do provozuschopného stavu, tak i zpětné složení bylo otázkou několika minut.

 

www.lukland.cz

 

 

2024-02-09 11:45:16 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2022

 

Facebook
Sociální sítě
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje