FOR BOAT FOR BOAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Vyhrajte týdenní kapitánský kurz na plachetnici v Chorvatsku  v termínu 5. 5. – 12. 5. 2018 s možností získat průkaz MDČR s oprávněním

Najdete na veletrhu - FOR BOAT


SEA-DOO RXT-X 300

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Jedna z největších novinek, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je SEA-DOO RXT-X 300. Je to stroj z kategorie Performance vodních skútrů, který byl pro letošní rok kompletně inovován. . Díky novému plováku je oproti svému předchůdci lehčí o 40 kilogramů, stabilnější a skvěle ovladatelný. Má tříválcový čtyřtaktní motor o obsahu 1.630 cc a výkonu 300 hp.


Wavy Boats na For Boat 2018

Vystavovatel: Wavy Boats s.r.o. - Hala 2 - C07

Coaster 600, New Age 565,Classic 520.. i tyto známé modely lodí loděnice Corsiva si budou moci návštěvníci veletrhu For Boat 2018 na našem stánku 2C07 v hale č.2 prohlédnout či zakoupit. A jelikož v Corsivě jdou stále vpřed, můžeme i my na tomto veletrhu představit novinku z jejího portfolia - Coaster 640 Sport Cruise.


Firma AVAR-YACHT představí novinku - lodní motor Yamaha F80D

Vystavovatel: AVAR-YACHT, s.r.o. - Hala 2 - A13

Zcela nový motor F80 je nyní ještě lehčí a díky univerzálnímu výkonu, plynulému zrychlení a nízké spotřebě paliva jen stěží najde konkurenci. Inovativní technická řešení společnosti Yamaha mu navíc propůjčují mimořádnou spolehlivost. Nejmodernější technologie čtyřtaktních motorů Yamaha nabízejí bezkonkurenční výkon – motor se 16 ventily a jedním vačkovým hřídelem v hlavě válců (SOHC) pro živé zrychlení, vyspělá konstrukce sacího a výfukového systému a jedinečné vícebodové elektronické vstřikování paliva Yamaha (EFI). Tech. parametry: Zdvihový objem: 1 832 cm³; Rozsah otáček: 5000 - 6000 ot./min; Výkon hřídele ve stř. pásmu: 58,8kW / 5 500 ot/min; Vrtání x zdvih: 81,0mm x 88,9mm; Hmotnost: 162 kg.


Společnost YACHTBOOM s.r.o. a YACHTBOOM CZ s.r.o.

Vystavovatel: Yachtboom CZ s.r.o. - Hala 2 - B07

Společnost YACHTBOOM se věnuje zakázkové výrobě moderních dynamických hausbotů z kompozitních materiálů, ale i klasických dřevěných obytných plavidel. Rádi Vám poradíme s výběrem Vaší lodě, případně navrhneme originální loď dle Vaší vize a technických možností. Naše partnerská společnost YACHTBOOM CZ provozuje charterovou agenturu, kde jsou ve flotile využívány plavidla Traweller YB27 a Traweller YB35. Naše lodě můžete spatřit na českých i zahraničních vodních cestách.


Jeanneau Merry Fisher 895

Vystavovatel: f.a.s yachting, s.r.o. - Hala 3 - B04

Společnost f.a.s yachting představuje loď Jeanneau Merry Fisher 895, což je aktuálně druhá největší loď této řady. Jedná se o model prověřeného tvaru trupu (V profil dna) se všemi přednostmi řady Merry Fisher, jako je stabilita, rychlost a vysoká bezpečnost na palubě. Loď má zadní a boční vstup. MF 895 o délce trupu 26'2" má dvě uzavřené kabiny, koupelnu s námořním WC, sprchou a veliké úložné prostory. V majitelské přední kabině je postel ve tvaru ostrova. MF 895 je stvořena pro maximální pohodlí celé rodiny. Merry Fisher 895 lze objednat i ve verzi Offshore s homologací B (větší nádrže, silnější motorizace).


Uvidíte na FOR BOAT: BAYLINER 842 Cuddy + MERCRUISER 6.2l V8 MPI DTS 260 BRAVO III. duopropeller

Vystavovatel: AUTA - LODĚ s.r.o. - Hala 2 - B05

Firma AUTA-LODĚ Josef Bobek s.r.o. představí na FOR BOAT 2018 SPORTOVNÍ RPDINNOU KAJUTOVOU LO´D BAYLINER 842 Cuddy: délka: 8.88 m šířka: 2.55 m ponor: 0.56 m váha: 3000 kg max.počet osob: 8 počet osob na spaní: 4-6 palivová nádrž: 246 l nádrž na vodu: 75 l motor: MerCruiser Diesel VW 3.0l TDI V6 DTS 260 HP CE kategorie C ceníková cena: 3.057.651.- akce sleva 2.699.990.- (2.231.397.- bez DPH)


YAMAHA SUPERJET

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Jedním z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je YAMAHA SUPERJET model 2018. Je to stroj z kategorie tzv. Stand-Up vodních skútrů, který .se s menší obměnou vyrábí již od roku 1995. Má dvoutaktní motor o obsahu 701cc, který má dva válce a výkon 75hp.


Společnost KWS nabízí veletržní slevy a akce na prodej a pronájem lodí

Vystavovatel: KWS sports CZ s.r.o. - Hala 2 - B04

Společnost KWS sports CZ s.r.o. je výhradním zástupcem pro prodej lodí BAVARIA Yachts v České republice. Zároveň se zabývá realizací kapitánských kurzů a pronájmem lodí v ČR a v Chorvatsku, kde provozuje vlastní flotilu plachetnic. Pro návštěvníky výstavy For Boat připravila společnost KWS veletržní slevy na pronájem lodí z naší flotily v ČR a Chorvatsku: 20% na všechny volné termíny do 26. 5. 2018 15% na všechny volné termíny po 26. 5. 2018 A akci na prodej lodí BAVARIA Yachts, kdy při objednání lodi BAVARIA během trvání výstavy For Boat 2018 obdržíte od společnosti KWS nafukovací člun (dinghy) a závěsný motor Mercury 5 HP zdarma. Více o společnosti KWS na www.kws-sport.cz


NORMARK, s.r.o.. NA FOR BOAT 2018 PŘEDSTAVUJE:

Vystavovatel: NORMARK s.r.o. - Hala 2 - B09

MINN KOTA: Moderní trollingové motory pro rekreační plavbu i rybolov. Společnost NORMARK na českém a slovenském trhu zastupuje amerického výrobce MINN KOTA, jednu z nejvýznamnějších značek v oboru lodních elektromotorů. Společnost NORMARK prodává výkonné a vysoce účinné lodní elektromotory MINN KOTA pro příďovou i záďovou montáž a široký sortiment doplňkového příslušenství.


Garmin Descent Mk1

Vystavovatel: Garmin Czech s.r.o. - Hala 2 - A11

Garmin Descent Mk1 je první potápěčský počítač v podobě klasických hodinek, který nabízí kombinaci funkcí potápěčského počítače, všestranného GPS sporttesteru, mapové GPS navigace a chytrých hodinek s vynikající výdrží a odolností. Volné nebo přístrojové potápění, potápění s kyslíkem nebo směsmi, snadné plánování ponorů s výpočtem celkového potřebného času, včetně dekompresních časů a hloubek, měření srdečního tepu pod vodou pomocí optického měření nebo pomocí hrudních pásů, orientace pod vodou pomocí 3D kompasu, zvukové a vibrační alarmy, podsvícený displej, funkce ukládání místa ponoru a vynoření. Nejen tyto, ale i další potápěčské funkce nabízí nové potápěčské hodinky Garmin Descent Mk1 s odolností do 100 metrů dle standardu EN13319.


SEA-DOO TRIXX 3-UP

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Další novinka, kterou můžete vidět na našem stánku bude Sea-Doo Trixx 3-up. Tento vodní skútr vychází z úspěšného modelu Sea-Doo Spark a poprvé byl představen 2017 v 2-up verzi. Díky speciálním nášlapům, trimu a polohovacímu řízení je tento stroj určený pro mladé skútraře, kteří mají rádi trikovou jízdu.


Uvidíte na veletrhu: Adventure V-610 HD na stánku firmy SCHELKALIN marine products

Vystavovatel: MOTORBOAT.cz / SCHELKALIN, s.r.o. - Hala 2 - C05

Nafukovací motorový člun s laminátovým kýlem značky Adventure V-610 HD je novinkou v sortimentu výrobce roku 2017 a v ČR bude na výstavě poprvé představen široké veřejnosti. V-610 kombinuje nejmodernější technologie svařování PVC a zkušenosti výrobce z produkce profesionálních člunů, takže nabízí nové materiály nafukovacích válců, které jsou nyní mnohem odolnější také díky dodatečným ochranným prvkům s neklouzavým profilem. Laminátový trup představuje poslední trendy v oblasti hydrodynamiky motorových člunů typu RIB a ukazuje praktický výsledek a přínos vývoje pomocí technologie CFD pro dosažení minimálního odporu a co nejlepších jízdních vlastností. Společně se člunem V-610 HD budou představeny také nové konzoly řízení, sedačky, opalovací plochy a další vybavení člunů Adventure.


Podvodní skútry YAMAHA jsou také v ČR

Vystavovatel: LUKLAND, a.s. - Hala 2 - B16

Společnost Lukland, a.s. přináší na trh České republiky a Slovenska osobní podvodní skútry značky Yamaha. Nabídka modelů zahrnuje jak přístroje pro profesionály, tak i pro potápěče rekreační. Jde o špičkové výrobky, prověřené nejnáročnějšími světovými trhy. Podvodní skútry Yamaha jsou podle typu vybaveny různými bateriemi, mají rozdílný výkon a další parametry a liší se samozřejmě cenou. Z nabídky si může vybrat každý podle toho, jaké má preference uživatelské nebo finanční.


Vodní skútry YAMAHA VX 2018

Vystavovatel: AVAR-YACHT, s.r.o. - Hala 2 - A13

Sportovní styl, vynikající výkon, mimořádná hospodárnost, nízké náklady na údržbu a mnoho dalších skvělých funkcí – to vše způsobilo, že modely řady VX se staly nejžádanějšími vodními skútry značky YAMAHA. Jsou to však jejich univerzální a všestranné schopnosti, které jim získaly tolik věrných zákazníků. Například model YAMAHA VX Deluxe nabízí kromě motoru s neuvěřitelně plynulým chodem a celé řady dalších „luxusních“ prvků, jež jsou součástí standardní výbavy, revoluční systém řízení RiDE. Tento intuitivní, uživatelsky přívětivý systém přináší okamžitý pocit jistoty i méně zkušeným jezdcům. Jednoduše řečeno, v současné době není na trhu jiný vodní skútr, který by poskytoval takto mimořádný a zábavný zážitek z projížďky na vodě za stejně dostupnou cenu.


SEA-DOO RXP-X 300

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Jedním z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je SEA-DOO RXP-X 300. Je to stroj z kategorie Performance vodních skútrů, který má pro rok 2018 několik inovací. Má tříválcový čtyřtaktní motor o obsahu 1.630 cc a výkonu 300 hp. Tento čistě sportovní stroj umí díky výkonu 300 hp zrychlit z 0-100 km/h za 3.8 sekundy.


Skútr Jamese Bonda na veletrhu FOR BOAT

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Jste také obdivovateli Jamese Bonda? Pak byste si neměli nechat ujít expozici firmy RAL – VODNÍ SKÚTRY A LODĚ v hale číslo 3. Uvidíte tam totiž stejný skútr v totožném barevném provedení, na kterém se v jednom z filmových dílů proháněl i James Bond: Spirit Marine WetBike z roku 1981.


SEA-DOO GTR 230

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Dalším z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je SEA-DOO GTR 230. Je to stroj z kategorie Performance vodních skútrů, který má díky inovacím v loňském roce zvýšený výkon na 230 hp . Patří díky své příznivé ceně a velmi slušné výbavě k neoblíbenějším produktům SEA-DOO. Má tříválcový čtyřtaktní motor o obsahu 1.494 cc a výkonu 230 hp.


Uvidíte na veletrhu: Mastercraft X 23 speciál pro surfování

Vystavovatel: boat Master s.r.o./ MASTERCRAFT - Hala 3 - A06

Mastercraft X 23 speciál pro surfování - model byl zkonstruován speciálně pro vytvoření veliké masivní a extra dlouhé vlny pro surfing. S tímto přelomovým modelem a vlnou která je vytvořena speciálním tvarem a profily na trupu lodi, začala nová generace surfování. Vzniklo takzvané vytvoření čtvrté zony , což znamená možnost využití ještě větší vzdálenosti od lodi pro surf triky. Model X 23 je již třetí sezonu nejoblíbenějším top surf modelem a stal se rychle jednou z nejprodávanější lodí v tomto segmentu, je velmi uznáván na celosvětovém trhu. Model je cca 7 m dlouhý, velmi prostorný a schopný zvládnout neklidnou vodu při jízdě i pobřeží moře. Veškeré vybavení a ovládání je na technologicky špičkové úrovni, řidič používá na sportovní aktivity vyspělý elektronicky ovládaný systém pro překlopení a nastavení vlny pro různé modusy plavby a úrovně a typy jezdců. X 23 má také systém pro snadné couvání při parkování, je vybaven speciální koženkou, která se nerozehřeje na slunci, vyhřívanými překlopnými sedáky v interiéru pro sledování akcí za lodí, zabudovanými pohodlnými sedáky zcela integrovanými do trupu na zádi lodi, podvodní světla, topení v interiéru , top audio systém - i na sklopné věži značkové repro JL a Fusion a další.


ZODIAC PRO 7 - NOVINKA

Vystavovatel: MARINE s.r.o. - Hala 3 - A03

Firma MARINE s.r.o. představí novinku značky Zodiac, model PRO 7. Modelová řada Zodiac PRO, to jsou všestranné čluny připravené a vybavené pro rekreaci, potápění, rybaření a vodní turistiku. Model PRO 7 je vyroben s odolného materiálu Hypalon Neoprene a hluboký ostrý V kýl , který je vyroben z laminátu, dávají člunu vynikající jízdní vlastnosti i na rozbouřeném moři. Další novinkou u modelu PRO 7 je možnost volby barevného provedení a výbavy, kterou si můžete nakonfigurovat a zobrazit v 3D náhledu zde: https://www.marine.cz/produkty-pro-1246


Uvidíte na veletrhu: Cruiser Four Winns Vista 255

Vystavovatel: MARINE s.r.o. - Hala 3 - A03

Firma MARINE představí laminátový člun cruiser Four Winns Vista 255. Člun je určen všem, kteří mají rádi pobyt na vodě. Jedná se o elegantní, silný, moderní a komfortní laminátový člun s obytnou kajutou, pro turistickou i sportovní plavbu po moři. Perfektní zpracování, design a vysoká kvalita použitých materiálů dělá z člunu Vista 255 to nejlepší ve své třídě. Bohatá standardní výbava umožňuje trávit opravdu dlouhý čas na vodní hladině.


Loď Greenline 39

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Loď Greenline 39 se v krátké době stala jednou z nejoblíbenějších lodí. Mezi její největší přednosti patří sofistikovaný design, použité technologie, moderní výroba a ohled na životní prostředí. Díky zpětné vazbě od stovek majitelů lodí Greenline bylo na této lodi vylepšeno snad vše: počínaje vlastním nástupem na loď až po hydrodynamiku, nízkou spotřebu, vyšší rychlost a stabilitu. Svým otevřeným komfortním prostorem a snadným přístupem k vodě je vhodná jak pro denní výlety tak i dlouhé plavby. Přijďte si loď prohlédnout na stánek České lodní dopravy – charter s.r.o. v hale 3.


Regal 2000 ES

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter, s.r.o. - Hala 3 - A01

Regal 2000 ES je druhou nejmenší v modelové nabídce Regal Marine, ale nenechte se zmást. Není na ní nic malého. Tato loď byla přizpůsobena rodinám, které chtějí dělat vše na vodě, zatímco mezi víkendy ji mohou schovat do garáže. Přijďte si loď prohlédnout na stánek České lodní dopravy – charter s.r.o. v hale 3.


Česká lodní doprava- charter s.r.o. - prodejce lodí s dlouholetou tradicí

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Česká lodní doprava- charter s.r.o. je prodejcem lodí s dlouholetou tradicí a pro své klienty zajišťuje to nejzajímavější, co je možné na lodním trhu získat. Prodáváme lodě všech velikostí od malých rybářských a pracovních člunů, přes silné motorové čluny až po obytné luxusní námořní jachty. U nás si přijde na své každý milovník plavby na řekách, jezerech i mořích. Lodě prodáváme, půjčujeme, servisujeme a zákazníkům zajišťujeme komplexní služby včetně školení. Pro výstavu FOR BOAT chystáme pro své fanoušky řadu překvapení. Jako ochutnávku představujeme velmi oblíbený model – motorový člun Regal 1900 v modelové řadě 2018. Člun pro rodinnou rekreaci a sportovní vyžití: Délka 6 m, šířka 2,5m, ponor 0,5 – 0,8 m, hmotnost 1406 kg, maximální nosnost: 6 osob. Je vybaven vestavěnými motory VOLVO PENTA nebo MERCRUISER s výkonem 200 nebo 240 kW. Člunu nechybí chlouba této značky – speciální patentovaný tvar trupu lodi, tzv. FAS TRACK, který umožňuje při jízdě ve skluzu využít vzduchového polštáře, který zlepšuje jízdní vlastnosti lodi a v neposlední řadě snižuje tření a tím šetří pohonné látky.


Uvidíte na veletrhu: Společnost Yachtboom CZ s. r. o.

Vystavovatel: Yachtboom CZ s.r.o. - Hala 2 - B07

Společnost Yachtboom CZ s. r. o., jenž je provozovatelem půjčovny LODĚ-HLUBOKÁ, se představí na jaře 2018 na veletrhu FOT BOAT. Našim domovským přístavem je sportovní přístav v Hluboké nad Vltavou, který patří k nejmodernějším přístavúm v České republice Pro plavby našimi rekreačními loděmi je využíván splavněný úsek Vltavy: České Budějovice - Vodní nádrž Orlík na řece Vltavě Během výstavy budeme na objednávky pro mimosezónní měsíce (květen, červen, září) poskytovat návštěvníkům výstavy 10% slevu na pronájem všech našich plavidel. Více na www.lode-hluboka.cz / www.lode-lipno.cz


BUDOUCNOST ZÁVĚSNÝCH MOTORŮ PRÁVĚ NASTALA!

Vystavovatel: MARINE s.r.o. - Hala 3 - A03

Firma Marine představí nové modely závěsných Evinrude E-TEC G2. Tyto dvoutaktní motory mají až o 30% větší kroutící moment, nejnižší spotřebu paliva a nejnižší emise ve své třídě. Nespornou výhodou motorů Evinrude E-TEC G2 oproti ostatním motorům jsou servisní prohlídky, které jsou předepsané po pěti letech nebo po 500 motohodinách. Pětiletá záruka na motor a pětiletá záruka na korozi u motorů G2 je samozřejmostí.


Firma MARINE představí člun ZODIAC MEDLINE 500 model 2018

Vystavovatel: MARINE s.r.o. - Hala 3 - A03

Tento člun je určen pro celodenní výlety po vodní hladině. Člun Medline 500 se vyznačuje vysokou stabilitou. Hluboký “V" kýl zaručuje výborné jízdní vlastnosti i na rozbouřeném moři. Variabilní paluba může být upravena na velké opalovací ležení pro něžnou část posádky a plavba je tak potěšením pro ctitele vody a slunce. Díky nízké hmotnosti je s člunem snadná manipulace. Přijďte se podívat na jeden z nejprodávanějších člunů značka Zodiac.


Jeanneau Cap Camarat 7.5 WA

Vystavovatel: f.a.s yachting, s.r.o. - Hala 3 - B04

Společnost f.a.s yachting, český zástupce loděnice Jeanneau, představí mimo jiné loď Jeanneau Cap Camarat 7.5 WA s motorem Honda BF 250 HP. Nová loď 7.5 WA nahradila dva úspěšné předchozí modely, Cap Camarat 715 WA a 755 WA, a spojila všechny jejich přednosti. Sportovně střižený elegantní trup s bezpečně řešenou palubou a kabinou se samostatným námořním WC z lodě činí skvělou představitelkou velice úspěšné řady Walk around.


Uvidíte na veletrhu: AQUA-STORM

Vystavovatel: Dmitri Sleta Aqua - Storm - Hala 2 - C04

Jsme jedním z předních výrobců nafukovacích člunů. Každým rokem pokračujeme v zlepšování našich zařízení a technologií udržujících vysokou kvalitu. Roky úspěšné přítomnosti na ukrajinském, evropském a ruském trhu vytvořily Aqua-Storm jako spolehlivého partnera pro mnoho zákazníků. Naše výrobky jsou vysoce oceňovány mezi rusky, kazašsky, slovensky, polsky, německy, bulharsky, italsky, francouzsky a nyní litevsky a chorvatsky mluvícími národy. Pro naše zákazníky jsme schopni vyrobit čluny podle jejich představ, přesně na míru. Naše společnost zavedla přísnou kontrolu kvality výroby, která je potvrzena osvědčením o shodě podniků, osvědčením Ministerstva zdravotnictví Ukrajiny, osvědčením GOST R o potvrzení a prokazováním shody CE v souladu se směrnicemi a nařízeními Evropské unie a certifikátem ISO. Každý náš produkt prochází důkladnou technickou kontrolou a má Československý CE certifikát.


S NÁMI KE DNU NEPŮJDETE!

Vystavovatel: SMARTEO, a.s. - Hala 2 - C06

Přestože je potopení plavidla ojedinělý případ, škody na majetku při částečném potopení plavidla přesáhly v roce 2017 milióny CZK. Nejčastější příčiny, způsobující potopení plavidla jsou: proražení trupu lodi, požár na palubě, špatné doplňování pohonných hmot, přetížení plavidla a další. Našim klientům, které taková škoda potkala, jsme zajistili vyplacení pojistného plnění v nejkratší možné lhůtě! S naším Havarijním pojištěním – KASKO, jsme schopni zajistit kompletní asistenci a komunikaci se zajistitelem pro vyproštění a vyzvednutí plavidla a jeho následný servis


Regal 26 Express

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Regal 26 Express vám umožní zažít velké dobrodružství. Špičková funkčnost je spojena s bezkonkurenčním komfortem na celé lodi. Díky víceúčelovým sedadlům v cockpitu a perfektnímu salonu přestavitelnému v přední části na dvojlůžko, doplněnému o zábavní centrum a plnohodnotnému zadnímu ležení, nezanechává tento odvážný cruiser nic náhodě. Přijďte si loď prohlédnout na stánek České lodní dopravy – charter s.r.o. v hale 3.


Jeanneau Cap Camarat 6.5 BR

Vystavovatel: f.a.s yachting, s.r.o. - Hala 3 - B04

Společnost f.a.s yachting, český zástupce loděnice Jeanneau, představí loď Jeanneau Cap Camarat 6.5 BR s motorem Honda BF 200 HP, která je inspirována skandinávským designem a důmyslně přizpůsobena pro použití na pobřeží Středozemního moře. Řada Cap Camarat BR dokonale vyhovuje aktivnímu životu a harmonicky kombinuje relaxaci a vodní sporty. Hlavní přednosti: 1) Prostorný a plynulý design 2) Široké možnosti použití pro rodiny s dětmi 3) Komfort a zábava na palubě


HUMMINBIRD: Sonarová a radarová technika pro rekreační plavbu, navigaci i rybolov

Vystavovatel: NORMARK s.r.o. - Hala 2 - B09

Společnost NORMARK představuje sonarovou a radarovou techniku amerického výrobce HUMMINBIRD, jedné z nejvýznamnějších značek v oboru, která se za více než 40 let existence stala jedním ze světových leaderů na trhu. HUMMINBIRD ve světě sonarů posouvá technologický vývoj neustále kupředu. Původní jednoduché sonarové přístroje pro účely rybolovu byly postupně vybavovány GPS přijímači, které umožňovaly spojovat sonarový obraz s polohou lodi. Dnešní echoloty střední kategorie již téměř jako standard využívají nejen propojení práce sonaru s GPS, ale nabízejí i velmi sofistikované funkce bezpečné navigace s využitím přesných mapových podkladů a dokonce kontrolu řízení lodi (například s využitím elektromotorů značky MINN KOTA).


Česká lodní doprava – charter s.r.o. uvádí na český trh Cobrey Yachts

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Tato loď je zdařilou kombinací italského designu, vysoké kvality a vysokého výkonu. Cobrey 28 je téměř 9 metrový cruiser s otevřenou palubou a charakteristickým širokým spoilerem, který nabízí jedinečná řešení interiéru, která se v této třídě jachet nenachází, a to: samostatná, uzamykatelná velká ložnice s velkou postelí a další sedačkou pro 1 osobu, hlavní kabina s možností spánku pro 2 osoby, kuchyňský kout a koupelna se samostatným sprchovým koutem! Výhodou této kombinace je její všestrannost, která dává možnost využít jachtu na mořích, jezerech nebo řekách, a také tak důležitou mobilitu. Jachta může být nakonfigurována tak, aby mohla být přepravována na přívěsu.


Loď BAHIA 20 CABIN od Italské společnosti AQUABAT představí firma Engine & Boat!

Vystavovatel: ENGINE & BOAT - Jiří Machálek - Hala 2 - A01

BAHIA 20 CABIN je navržena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější podmínky každého jachtaře a nabízí velké množství příslušenství již ve standardu. V kajutě, která je vybavena polštáři, se pohodlně vyspí tři lidé. Toaleta je umístěna v samostatné místnosti, což jistě každý ocení. Díky svému trupu a ponoru 30 cm, je loď s motorem i o výkonu 40HP rychlá a ovladatelná.

Charakteristika:
Technické údaje: · Délka: 595 cm · Šířka: 230 cm · Hmotnost: 600 kg · Ponor lodě: 30 cm · Počet lidí: 8 · Motor: 40 – 140 HP · Délka nohy motoru L = 508 mm / 20“


KAWASAKI SX-R

Vystavovatel: Roman Ernest - Hala 3 - A08

Jedním z mnoha vodních skútrů, které bude firma RAL-Vodní skútry vystavovat je nový model Kawasaki SX-R. Je to stroj z kategorie tzv. Stand-Up vodních skútrů, který vyhrál cenu Watercraft of The Year 2017 ve své kategorii. Má čtyřtaktní motor o obsahu 1.498cc, který má čtyři válce a výkon až 160hp. V dnešní době je to jediný sériově vyráběný Stand-Up vodní skútr, který lze v Evropské unii přihlásit do registru plavidel.


Česká lodní doprava – charter s.r.o. představí na výstavě FOR BOAT člun právě pro Vás. Regal 2300.

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Nikdy jste nezažil takové pohodlí. Regal 2300 je navržen pro relaxaci v každém okamžiku. Regal 2300 je vyroben s úmyslem dát vám takový den, který si zasloužíte. Posaďte se a vychutnejte si s přáteli jízdu na místě kapitána nebo se pohodlně uvelebte v prostorově navrženém kokpitu vybaveném luxusními a okouzlujícími detaily, tak jako ve všech modelech značky REGAL.


Uvidíte na expozici České lodní dopravy – Regal 2550

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Pro ty, kteří se nechtějí vracet na pevninu – nyní už nemusíte. S prostornou kabinou a soukromím, které poskytuje, promění Regal 2550 hezký den v dokonalý víkend. Zatímco západ slunce vás již netrápí, užijete si během dne občerstvení v cockpitu a můžete užívat slunečních paprsků dle libosti. Přehodnoťte své víkendové plány a vyrazte na vodu s Regal 2550. Přijďte si loď prohlédnout na stánek České lodní dopravy – charter s.r.o. v hale 3


Sea-Doo modely 2018

Vystavovatel: MARINE s.r.o. - Hala 3 - A03

Je to tady. Firma MARINE s.r.o. představí na veletrhu FOR BOAT nové modely skútrů Sea-Doo 2018. Nová platforma, vynikající stabilita, nové barvy, pohodlnější sedačky, nové příslušenství, to je nepatrný výčet novinek pro rok 2018. K vidění budou tyto modely : Spark Trixx 2up, Spark Trixx 3up, GTI 130 SE, GTR X 230, RXT-X 300 a luxusní GTX LTD 300.


Wavy Boats na For Boat 2018

Vystavovatel: Wavy Boats s.r.o. - Hala 2 - C07

Ačkoliv se naše společnost specializuje na prodej lodí výlučně ze svých výhradních zastoupení pro ČR od daných výrobců-loděnic, v reakci na aktuální vývoj trhu jsme po výstavě For Fishing 2018 učinili výjimku a do svého portfolia zařadili hliníkový rybářský speciál navržený českou společností NaPřívlač s.r.o. Na veletrhu For Boat 2018 Vám poprvé představíme celosvařovanou hliníkovou loď LURE 16. LURE 16 je čistokrevný rybářský speciál, který svojí dispozicí a výbavou nabízí dokonalý komfort na Vašich rybářských výpravách. Loď je svými rozměry, tedy 4,94m délky a 1,90m šířky, koncipována pro vyvážený poměr pohodlí při chytání, ale zároveň zachování jednoduchosti manipulace s lodí při přepravě, čemuž napomáhá i váha lodě, která je jen 270 Kg. Úložné schránky poskytují velké množství prostoru pro uložení potřebného vybavení, a to včetně možnosti uložit do bezpečí až 6 prutů do délky 2,40m ! Dvě integrované nádrže včetně vzduchování, vestavěná palivová nádrž na 60 l a spoustu dalšího již v základní výbavě ! Tak nezapomeňte - již příští víkend si loď můžete prohlédnout a zakoupit na veletrhu For Boat 2018 v hale č.2 na stánku 2C07 !


OCHRÁNÍME VÁS V SILNÉ BOUŘI.

Vystavovatel: SMARTEO, a.s. - Hala 2 - C06

Kroupy, vlnobití, silný vítr. Proplout bouří na moři, bez nejmenšího poškození plavidla, je ve většině případů zcela nemožné. Polovina ze všech pojistných událostí na moři za rok 2017, jsou škody způsobené živly. Naše Havarijní pojištění – KASKO nabízí krytí veškerých živelných pohrom a následných škod. Neriskujte ztrátu na majetku ani újmu na zdraví, poraďte se námi ohledně pojištění Vašeho plavidla včas. Do konce března nabízíme Pojištění odpovědnosti – MODROU KARTU a Havarijní pojištění – KASKO se ZIMNÍ SLEVOU!


Jeanneau Merry Fisher 795

Vystavovatel: f.a.s yachting, s.r.o. - Hala 3 - B04

Společnost f.a.s yachting, český zástupce loděnice Jeanneau, představí loď Jeanneau Merry Fisher 795. Ideální model rodinné lodě na vnitrozemskou i námořní plavbu s ekonomicky výhodným provozem. Merry Fisher 795 je referenční lodí trhu a všechny poslední inovace to jen potvrzují. Nabízí zvětšenou plochu bočních oken, samostatné námořní WC, prodloužené a rozšířené koupací platformy chránící motor a mnoho dalších vylepšení. Vystaven bude model Legende s modrým trupem.


Společnost Neboscar představí na veletrhu For boat loď Scarani Cruiser 25

Vystavovatel: NEBOSCAR s.r.o. - Hala 2 - A15

Společnost Neboscar představí na veletrhu For boat loď Scarani Cruiser 25, který patří mezi střední třídu lodí pro běžné užívání a převoz. Se svou délkou 8 metrů, šířkou 2,52 metrů a váhou 2200 kg je ideální pro trávení dovolené na vodě s možností převozu za autem. Kajuta je vybavena U sedačkou přestavitelnou na dvojlůžko a další dvojlůžko pod kokpitem. Kajutu doplňuje samostatné WC, a kuchyňka. Loď je vybavena mnoha ukládacími prostory, interiér je vkusně a moderně zařízen a očalouněn. V základní variantě se osazuje motorem Mercruiser 4,5 L, 250 HP, Alpha Smartcraft. Loď lze samozřejmě osadit i jinými a silnějšími motory buď Mercruiser nebo Volvo Penta. Přijďte se podívat na loď pro rodinnou dovolenou, uvítáme Vás na našem stánku Neboscar, hala 2 stánek 2C, kde bude k dispozici nový katalog s kompletní nabídkou. Společnost Neboscar nabízí lodě od značek Scarani, RIO Yachts, Marlin, lodní příslušenství a produkty pro údržbu a plavbu.


Koncern Navico aktuálně patří mezi největší výrobce lodní techniky na světě a jeho značky patří k celosvětové jedničce v oboru

Vystavovatel: Wavy Boats s.r.o. - Hala 2 - C07

Značka Lowrance, jež je na českém trhu z již jmenovaných značek koncernu nejvíce známa, patří již přes 60 let k absolutní špičce na světovém trhu v oblasti rybářské techniky a zastupuje echoloty, fishfindery a navigace té nejvyšší kvality a nejmodernější technologie pro maximální využití času stráveného na vodě. Číslo přesahující jeden milion prodaných kusů produktů Lowrance ročně, je dostačujícím důkazem, že produkty této značky jsou již nepostradatelným pomocníkem při lovu ryb ať profesionálů či amatérských rybářů. Jedním z důvodů, proč je značka Lowrance tolik úspěšná, je její široká škála nabízených produktů, kde si své najde opravdu každý. Oproti tomu je další značka koncernu Navico, Simrad, ideální volbou pro majitele malých motorových lodí ale i velkých mořských megajacht. Díky bohaté historii trvající zhruba 60 let, kdy se značka Simrad utvořila pomocí spojení s mnoha významnými průkopníky v oblasti mořské technologie, patří dnes k absolutní špičce lodní technologie. A co vlastně Simrad jeho uživatelům nabízí? Integrované navigační systémy, autopiloty, VHF rádia, nástroje ovládání výkonu, bezpečnostní elektroniku a mnoho dalšího tak, aby Váš čas na vodě byl vždy maximálně bezpečný a bez jediné komplikace.


Uvidíte na FOR BOAT: Přehlídka lodí Whaly

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Whaly 435 ( i ostatní) je neuvěřitelně robustní dvoustěnná loď vyrobená z vysoce kvalitního plastu (Polyetylén) . Je téměř nepotopitelná a nezničitelná. Tato loď má nízkou údržbu a je vyráběna ve 100% barevném plastickém provedení v bohaté barevné škále. Vyrábí se ve variantách: 210, 270, 310, 370, 435, 435 Professional,450 Classic, 500, 500 Professional, Funboard. Lodě slouží jak k rekreačním, tak vyloženě k pracovním účelům (rybáři, záchranné složky, hasiči) K lodím se dodává bohaté příslušenství jako řídící konzole, lavice, bimini …


Uvidíte na expozici firmy AUTA-LODĚ

Vystavovatel: AUTA - LODĚ s.r.o. - Hala 2 - B05

BAYLINER 742 Cuddy + MERCRUISER 4.5l V6 MPI 250ps SPORTOVNÍ KAJUTOVÁ LOĎ délka: 7.47 m šířka: 2.51 m ponor: 0.51 m váha: 1850 kg max.počet osob: 8 počet osob na spaní: 3 palivová nádrž: 196 l nádrž na vodu: 38l max.výkon motoru: 300 ps CE kategorie C ceníková cena: 1.661.368.- akce sleva 1.199.990.- (991.727.- bez DPH)


Regal 1900 ES

Vystavovatel: Česká lodní doprava - Charter s.r.o. - Hala 3 - A02

Regal 1900 ES je stálicí na nebi značky Regal. Pro letošní sezonu byl zesílen tak, aby s délkou 6 metrů nabídl prostor pro šest dospělých a mnoho úložných prostor. Model 1900 ES vyhovuje životnímu stylu rodin, a to jak velkých, tak malých. Přijďte si loď prohlédnout na stánek České lodní dopravy – charter s.r.o. v hale 3.


SMARTEO, a.s. – Pojištění plavidel od roku 2007

Vystavovatel: SMARTEO, a.s. - Hala 2 - C06

Jediný specializovaný makléř na pojištění plavidel v ČR se již druhý rok účastní veletrhu lodí FOR BOAT. Přijďte se podívat, jak vypadá proražený obal převodovky, zlomený stěžeň, poškozená vrtule nebo zadřená převodovka. Chcete se zeptat na pojištění Vašeho plavidla nebo rovnou sjednat smlouvu? Využijte naší ZIMNÍ AKCE do konce března! Svěřte své děti do našeho dětského koutku a my Vám mezitím rádi zodpovíme veškeré dotazy. Spolupracujeme pouze s největšími zahraničními partnery a v ČR pojišťujeme všechny typy plavidel. Více informací naleznete na našich webových stránkách nebo Facebooku. V dalších článcích detailně popíšeme jednotlivá rizika a námi nabízené produkty.


Kapitánské kurzy firmy AVAR-YACHT - svěřte se do rukou profesionálů

Vystavovatel: AVAR-YACHT, s.r.o. - Hala 2 - A13

Hledáte firmu, která by vás uvedla do světa jachtingu či zdokonalila vaše znalosti a dovednosti v této oblasti? Chcete připravit na úspěšné složení kapitánských zkoušek, získání jachtařské licence nebo se naučit sofistikovanější způsoby, jak se na moři rozhodovat a na co se připravit? Ve spolupráci se zkušenými jachtaři a školiteli pořádáme kapitánské kurzy všech kategorií a mnoho zajímavých přednášek. Nabízíme vám tak, poutavou formou výuky, přiblížení se do tajů jachtařského sportu.


Uvidíte na stánku firmy GUMOTEX v hale č. 2:

Vystavovatel: GUMOTEX, akciová společnost - Hala 2 - A14

SOLAR Nafukovací kajak SOLAR je určen pro vyjížďky po jezerech nebo pro turistické putování po řekách do WW2. Ve své inovované podobě zaujme prodlouženými palubami, které zamezují průniku vody do člunu. Novinkou je kovová výztuha pod přední palubou, jež zvyšuje tuhost kajaku, zlepšuje stabilitu a zvětšuje prostor na přídi. Kajak je vybaven vylévacím otvorem v zádi člunu. SOLAR je v základní verzi vybaven dvěma sedačkami a úchytem na třetí sedačku. Umístění sedaček je variabilní, SOLAR může být jednomístným, dvoumístným i trojmístným kajakem. RUBY Tento motorový člun je 3-místná verze nafukovací kánoe pro rekreační příbřežní plavbu nebo plavbu po jezerech a tocích s klidnou hladinou, bez motoru lze tuto loď použít ke sjíždění řek do stupně WW2. Doporučený motor s krátkou nohou 3,5hp nebo 2,6kW. SEAWAVE Nafukovací kajak SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu. Posunutím sedaček jej lze upravit z trojmístné až na verzi jednomístnou. Použitím kokpitu získáte navíc výborný člun pro seakayaking. Výztuhy kokpitu dodávají lodi tuhost. Zpevněný kýl snižuje vliv větru a napomáhá přímé jízdě. Pro tento kajak naleznete největší uplatnění v turistice a mořském pádlování.


Plovoucí a přístavní mola Dock Marine představí firma OAKBay

Vystavovatel: O.A.K. s.r.o. - OAKBay.cz - Hala 2 - B13

Variabilní, modulární, stavebnicová plovoucí a přístavní mola od Dock Marine je to, co je možné smontovat kdekoliv, přemístit kamkoliv a s čímkoliv u toho přistát. Skvělá cena upřednostňuje použití těchto dílů i tam, kde byste raději dali staré sudy anebo kanystry. Stabilní a nepotopitená mola Vám rozhodně neudělají ostudu všude tam, kde je umístíte. Naopak výsledný vzhled působí skvěle a luxusně. Jsou ekologicky nezávadná, odolná vůči povětrnostním vlivům a barevně stálá.


Scarab 215 ID

Vystavovatel: MARINE s.r.o. - Hala 3 - A03

Na expozici MARINE si budete moci prohlédnout novinku od značky Scarab model 215 ID. Tento člun bude osazen Jetovými motory Rotax 4-tec o celkovém výkonu 500 HP. Díky motorům Rotax má člun neuvěřitelné zrychlení a je vhodný pro adrenalinové sporty, ale i pro klidnou rodinnou dovolenou.


Wavy Boats na For Boat 2018

Vystavovatel: Wavy Boats s.r.o. - Hala 2 - C07

Coaster 600, New Age 565,Classic 520.. i tyto známé modely lodí loděnice Corsiva si budou moci návštěvníci veletrhu For Boat 2018 na našem stánku 2C07 v hale č.2 prohlédnout či zakoupit. A jelikož v Corsivě jdou stále vpřed, můžeme i my na tomto veletrhu představit novinku z jejího portfolia - Coaster 640 Sport Cruise.


Wavy Boats na For Boat 2018

Vystavovatel: Wavy Boats s.r.o. - Hala 2 - C07

Neusínáme, jedeme stále vpřed a v tomto roce jsme pro naše zákazníky rozšířili nabídku o lodě z našeho nového výhradního zastoupení - loděnice AM Yacht. A protože i v AM Yacht je v polovině března velmi obtížné sehnat výrobní místo do začátku sezony, hned tři modely z nabídky této loděnice jsme pro Vás naskladnili. Na For Boat 2018 si budete moci prohlédnout a zakoupit AM 470, AM 560 a AM 565.


Vyzkoušejte GRINDER a soutěžte o hodnotné ceny

Vystavovatel: HARKENsport - Hala 2 - A06

Na veletrhu FOR BOAT budete mít jedinečnou příležitost vyzkoušet HARKEN grinder – unikátní trenažér z jachty Volvo Ocean Race a poměřit své síly s ostatními jachtaři. V soutěži HARKEN Grinder Challenge se měří čas, za který zvládnete grinderem dvacetkrát otočit vinčnu. Právě 20 otáček je totiž potřeba pro obrat lodi Volvo Open 70. Soutěž bude probíhat vždy po celý den na stánku HARKENsport a vyhrát můžete hodnotné ceny z produkce HARKEN. Přijďte si k nám zatočit!


Uvidíte na veletrhu: Mastercraft X STAR Modelový rok 2018

Vystavovatel: boat Master s.r.o./ MASTERCRAFT - Hala 3 - A06

Tento model je již čtvrtá generace modelu, který se začal vyrábět 1998. Jedná se o nejnovější model , který byl minulý měsíc dán do výroby a nyní je postupně představován na celosvětovém trhu. V segmentu speciálních lodí pro wakeboarding a surfing má firma Mastercraft letitě přední pozici a letos slaví 50 let na trhu. Nabízí vyznavačům vodních sportů na výběr nejširší palety člunů - 12 různých modelů - vždy přesně pro potřeby zákazníka. Jelikož se jedná u X Star o nejprestižnější a kultovní model pro tyto vodní sporty, je dle očekávání již nyní, pouze pár dní po zahájení produkce pro příští letní sezonu, téměř vyprodán. X Star - Nejlepší wakeboardová loď všech dob Jak již samotné jméno tohoto modelu naznačuje, je to skutečná hvězda na nebi wakeboardových lodí. Důkazem je fakt, že již od roku 2003, kdy byl tento model poprvé uveden na trh, vládne nepřetržitě a zcela dominantně veškerému profesionálnímu wakeboardovému dění.


Myslete na požár ještě před vznícením!

Vystavovatel: SMARTEO, a.s. - Hala 2 - C06

Požár na lodi dnes není ojedinělý případ a živelné pohromy nejsou hlavním viníkem. Vysoké procento požáru na palubě způsobí vznícení par paliva, a díky špatnému zacházení s pohonnými hmotami se počet těchto havárií stále zvyšuje. Ať už jde o živelné pohromy nebo vlastní zavinění, naše Havarijní pojištění – KASKO nabízí komplexní krytí tohoto pojistného rizika. Od malého poškození požárem po úplné zničení plavidla Vám zajistíme kompletní asistenci, průběh a komunikaci se zajistitelem a servisem zde v ČR. Využijte naší ZIMNÍ AKCE do konce března! Svěřte své ratolesti do našeho dětského koutku, najdete nás v hale 2C.


FINVAL: Motorové čluny pro sport, rybolov a rekreaci

Vystavovatel: NORMARK s.r.o. - Hala 2 - B09

Dynamická plavba, stabilita při jízdě, relativně malá hmotnost, velká kapacita osob a prostorný kokpit – to jsou základní charakteristiky motorových člunů FINVAL. Na úspěchu této značky se podepsala mimořádně pevná a kvalitní konstrukce hliníkového trupu lodi, špičkové provedení povrchu, variabilita řešení uspořádání kokpitu a vysoký standard celkové koncepce člunu. Dovozce NORMARK, s.r.o., dodává na český trh čtyři typy člunů – Evo 475, FishPro 505, FishPro 555 a Rangy 510. Čluny prokazují vysokou stabilitu trupu ve vlnách a díky malému ponoru i schopnost plavby v mělkých vodách. Protože na trup byly použity speciální hliníkové slitiny, jsou čluny schopny plavby nejen v chráněných vodách (kategorie D), ale i v režimu přímořské plavby (kategorie C). Čluny FINVAL zaujmou velmi příznivou cenou, řešením kokpitu a dodávkou výbavy podle přání zákazníka, a to i velmi náročného. Podrobný popis člunů, technické parametry, fotodokumentaci, videa a další podrobnosti naleznete na webu www.normark.cz.


Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2017

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje