FOR BOAT FOR BOAT
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany
Soutěž
Vyhrajte týdenní kapitánský kurz na plachetnici v Chorvatsku  s možností získat průkaz  MDČR s oprávněním

FOR BOAT


2W SUP - kayak Touring 11´6 nafukovací paddleboard

Nafukovací paddleboard 2W Touring je vyvinutý plovák i pro české řeky s nižší hladinou vody. Možno použít s externí sedačkou jako SUP - kayak.
Techniché parametry a výhody :
• 3x ohebné integrované ploutve / Fins / - vyvinuto i pro nízkou hladinu vody
• nerezové kroužky pro upevnění sedačky a uvázání paddleboardu – 6x
• pochozí plocha – měkčená plocha EVA crocodile, příjemná pro naše chodidla
...

28.01.2019 15:16:44 Více


Česká lodní doprava – charter s.r.o.

Česká lodní doprava – charter s.r.o. pronajímá motorové čluny Regal 1900, 2000, 2250 a 2450 v Chorvatsku na ostrově Murter v městečku Tisno. Současně nabízí i ubytování a zajití vše pro úžasnou dovolenou na moři. Na Výstavě FOR BOAT se dozvíte více.

 

Pro podrobnosti se podívejte na www.cld.cz

28.01.2019 14:13:25 Více


WhiteShark MIX - podvodní skútr pokrokové konstrukce pro malé i velké

Výrobek firmy Sublue nazvaný WhiteShark MIX je inovativně řešený podvodní skútr. Lehká konstrukce s dvojicí motorů a dvojicí hnacích vrtulí, vysoký výkon a jednoduché ovládání jsou hlavní přednosti tohoto výrobku. Díky nízké hmotnosti lze skútr snadno přenášet a manipulace s ním je tak jednoduchá i pro děti a ženy. ...

28.01.2019 07:54:12 Více


Podvodní skútry značek Yamaha a Sublue

Rekreační i profesionální přístroje pro jízdu pod vodní hladinou. Řada modelů podvodních skútrů různého technického řešení s rozdílným výkonem motoru, s rozdílnými bateriemi či způsobem ovládání zajišťuje dostatečný výběr. Přístroje jsou určeny pro milovníky potápění všech věkových kategorií a různých nároků. Výrobková škála je široká a je přizpůsobena požadavkům a finančním možnostem zákazníků podle jejich preferencí. Podrobné informace na www.lukland.cz.

22.01.2019 09:34:49 Více


Procestujte celý svět během jediného víkendu: na festivalu Kolem světa

I v letošním roce doplní dvojici veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT cestovatelský festival Kolem světa. Ve čtyřech přednáškových sálech se během víkendu 9. a 10. března představí téměř 50 cestovatelů, dobrodruhů, fotografů, digitálních nomádů či poutníků. Vystoupí například Jolana Sedláčková, která vyrazila s přítelem na velkou cestu po Asii se svým obytným terénním autem, horolezec Honza Trávníček představí nejkrásnější treky Nepálu, Gabriela Sládková vás seznámí s málo navštěvovanými místy Havaje, která objevila během své 4měsíční návštěvy. O své zážitky z cest se podělí i pořadatel festivalu Karel Wolf, který s rodinou projel západ USA v upravené dodávce. Program obohatí umělecká vystoupení tanečníků z několika zemí světa a na své si přijdou také vaše chuťové pohárky. Během víkendu budete moci ochutnat speciality orientálních i exotických kuchyní.

15.01.2019 22:15:15 Více


Chcete prodat svoji zánovní loď nebo skútr? Využijte náš bazar lodí

Chcete prodat na veletrhu FOR BOAT svoji zánovní loď? Je to jednoduché -  stačí jen vyplnit objednávku bazarového stání a poslat nám ji emailem zpět, svoje místo budete mít rezervované. Bazar bude v provozu po celou dobu výstavy, tj. od pátku 8.3. do neděle 10.3., bazarová stání najdete uvnitř areálu před halou 3 směrem k parkovišti. Pro více informací volejte tel: +420 724 019 265.

 

Objednávka stání ke stažení ZDE.

 

15.01.2019 13:54:21 Více


Bemex Boot s.r.o. - prodej lodí – charter - kurzy

Novinky v nabídce kurzů - Řešení problémů na lodi

Teoretickou praktický kurz pro získání pokročilých znalostí a zkušeností, pro plavbu bez stresu z nenadálých situací a umění je řešit. Účastnící se přímo na lodi dozví a sami si vyzkouší uvolnit zadrhlou plachtu ve stěžni nebo překroucené a zatažené lano otěže na vinšně, nasadit spadlý lanovod od kormidelního kola, zvládnout manévry s lodí sám nebo s minimem posádky, ...

 

14.01.2019 14:47:41 Více


Výstava lodí a vodních sportů jde do svého třetího ročníku

Není tajemstvím, že Češi jsou jedni z největších milovníků vody. Taková koncentrace surfařů, mořeplavců a jachtařů v zemi, která není obehnána mořem, je výjimečná. Pokud si ani vy neumíte představit léto bez vody, pak si nenechte ujít třetí ročník výstavy lodí a vodních sportů FOR BOAT. Čekají na vás tři haly nabité motorovými čluny, plachetnicemi, jachtami, skútry nebo surfy. V jedné hale najdete obří bazén, kde si budete moci vyzkoušet populární paddleboarding pod odborným vedením. Program bude připraven i pro děti, ty si vyzkouší jízdu na dětských plachetnicích. O víkendu doplní veletrh cestovatelský festival Kolem světa. Čekají na vás nejen poutavé přednášky, ale i ochutnávka pokrmů světové kuchyně. Už za necelé dva měsíce v PVA EXPO PRAHA.

14.01.2019 07:50:14 Více


Plastové turistické kajaky zn. ROTEKO

Firma ProYacht s.r.o. je výhradním dovozcem certifikovaných plastových turistických kajaků zn. ROTEKO pro Českou a Slovenskou republiku. Převádí velko a maloobchodní prodej a autorizovaný záruční a pozáruční servis. Široký výběr jedno a dvoumístních kajaků a kánoe. Elegantní turistické kajaky s originálním designem, komfortní výbava a skvělé jízdní vlastnosti, různé barevné kombinace. Možnosti doplnění výbavy na zakázku.
Více na www.roteko.sk, www.proyacht.sk

17.10.2018 15:05:10 Více


Přípravy veletrhu FOR BOAT 2019 v plném proudu

3. ročník jediné výstavy lodí a vodních sportů  v České republice  FOR BOAT se uskuteční 8. – 10. 3.  2019 v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech v Hale 2, 3, 6 souběžně s veletrhem FOR CARAVAN. Již nyní máme výstavní plochu z více jak jedné poloviny  obsazenou a vystavovatelé chystají řadu atraktivních  exponátů – od kajaků až po velké jachty. Rozšiřujeme i doprovodný program, takže je opravdu na co se těšit!

09.10.2018 08:11:47 Více
předchozí následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje